20.Dönem POMEM Neden Az Mezun Verdi? - Polis-Bekçi-Asker-MSÜ Adayları

Anasayfa / POLİS ALIMLARI / POMEM / 20.Dönem POMEM Neden Az Mezun Verdi?

20.Dönem POMEM Neden Az Mezun Verdi?

Bugün tüm POMEM lerde mezuniyetler gerçekleşti. Arkadaşlara meslek hayatlarında  başarılar  diliyoruz.

Aydın POMEM de konuşma yapan Bakan Soylu yaptığı konuşmada, bugün Türkiye genelinde mezun olan ve yemin ettikten sonra görevlerine başlayacak 6 bin 520 polis adayının vatan müdafaasına, vatandaşın can ve mal emniyeti için her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olduklarını ifade etti.

Bugün itibariyle ülke genelinde 16 POMEM’den toplam 6520 öğrenci mezun olarak Türk Polis Teşkilatına katıldı. Eğitim süresinin az olması ve adayların sağlık işlemlerinin devam etmesinden dolayı adayların çoğu mezun olamadı bundan dolayı sağlık sebebi ile mezun olamayan adayların işlemleri tamamlandıktan sonra Polis Akademisinde girecekleri mülakattan sonra atacaklardır.

Eğitim sonu sınavda  elenenlerin de olmasından dolayı bu sayı oldukça düşmüştür. 10.000 alım yapılmıştı ancak kontenjan doldurulmadı.

OKUMALISIN  Hepatit Olan Adayların Dikkatine Sağlık Yönetmeliği Değişti.

HEY ADAY ; Tüm alım ilanları Cep Telefonuna ÜCRETSİZ gelsin diyorsan. Aşağıdaki Uygulamamızı Telefonuna Kur Tüm Alım İlanları ve Polis, Asker, Bekçi, MSÜ, Subay, Astsubay Alımları Cep Telefonuna Yollayalım.

Polislik sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için polis adaylarına, içerisinde binlerce gerçek pomem mülakat soru ve cevabı olan polis mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce polis adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

İndirmek İçin LOGOLARA TIKLAYIN

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir