Ana sayfa POLİS ALIMLARI POMEM 20.Dönem POMEM Neden Az Mezun Verdi?

20.Dönem POMEM Neden Az Mezun Verdi?

732
0
PAYLAŞ

Bugün tüm POMEM lerde mezuniyetler gerçekleşti. Arkadaşlara meslek hayatlarında  başarılar  diliyoruz.

Aydın POMEM de konuşma yapan Bakan Soylu yaptığı konuşmada, bugün Türkiye genelinde mezun olan ve yemin ettikten sonra görevlerine başlayacak 6 bin 520 polis adayının vatan müdafaasına, vatandaşın can ve mal emniyeti için her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olduklarını ifade etti.

Bugün itibariyle ülke genelinde 16 POMEM’den toplam 6520 öğrenci mezun olarak Türk Polis Teşkilatına katıldı. Eğitim süresinin az olması ve adayların sağlık işlemlerinin devam etmesinden dolayı adayların çoğu mezun olamadı bundan dolayı sağlık sebebi ile mezun olamayan adayların işlemleri tamamlandıktan sonra Polis Akademisinde girecekleri mülakattan sonra atacaklardır.

Eğitim sonu sınavda  elenenlerin de olmasından dolayı bu sayı oldukça düşmüştür. 10.000 alım yapılmıştı ancak kontenjan doldurulmadı.

Aklınıza takılan soruları uygulamamızdan ve sitemizden SORU SOR  menüsünden sorabilirsiniz.

TÜM POLİS - ASKER - BEKÇİ - MSÜ - HARP OKULLARI ALIMLARI CEP TELEFONUNA ÜCRETSİZ GELSİN DİYORSAN UYGULAMAMIZI TELEFONUNA KUR 

ÜCRETSİZ Uygulamamızı indirmek için resme tıklayın.

Polislik sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için polis adaylarına, içerisinde binlerce gerçek pomem mülakat soru ve cevabı olan polis mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce polis adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

İndirmek İçin LOGOLARA TIKLAYIN

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum giriniz
Lütfen isminizi buraya yazınız