2018 Bekçilik Mülakat Sonuçları Açıklandı. - İllere Göre Sonuçlar

Anasayfa / Bekçi Alımları / 2018 Bekçilik Mülakat Sonuçları Açıklandı.

2018 Bekçilik Mülakat Sonuçları Açıklandı.

Bekçi Adayları, Polis Akademisi binlerce adayın merakla beklediği 2018 Bekçilik Mülakat Sonuçları Açıklandı. Adaylar sonuçları Polis Akademisinden öğrenebilecekler. Sonuçlar Polis Akademisi tarafından açıklandıktan sonra öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayın.

2018 Bekçilik Mülakat Sonuçları Açıklandı.

1.Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınavı sonuçları açıklanmıştır. Adaylara sonuçlar, posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla bildirilmeyecek olup, resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir.

SONUCUNUZU ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

1. Dönem Bekçiliği Asil ve Yedek Kazananların Yapacakları 

Asıl adayların atama için gerekli olan belgelerle birlikte (gerekli belgeler planlama yapılan İl Emniyet Müdürlüklerinden temin edilecektir) en geç 03 Aralık 2018 tarihinde planlandığı İl Emniyet Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir.

Yedek olarak belirlenen adaylara ilişkin sonuçlar da resmi internet sitemizde açıklanacak, yedek olarak belirlenen adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır.

Yedek olarak belirlenen adaylar planlama yapılması halinde planlandığı ildeki Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından sırası ile çağrılacaktır.

OKUMALISIN  10 Bin Bekçi Alım Kadrosu Resmi Gazetede Yayınlandı

Tüm adaylara ilanen duyurulur.

Bekçilik Genel Sağlık Raporu İşlemleri – Bekçilik Sağlık Yönetmeliği

Bekçilik Yeni Sağlık Yönetmeliği ile Genel Sağlık Raporu İşlemleri


ÜCRETSİZ BEKÇİLİK sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için BEKÇİ adaylarına, içerisinde binlerce gerçek BEKÇİ mülakat soru ve cevabı olan BEKÇİ mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce BEKÇİ adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

ÜCRETSİZ İndirmek İçin LOGOLARA TIKLAYIN

13 Yorumlar

  1. Ne zaman aciklanir ki

  2. Sivas için kaç yedek aday var bilginiz var mı??

  3. Batmanda 3. Yedek aday oldum şansım nekadar bide beni aricaklarmi

  4. 10 binnbekci alimi yapildimi bu onceki alimlarmi birisi yardimci olabilirmi.

  5. Ben Malatya’da yedek de kaldım ama şuan bekçilik sonucuna baktığımda sisteme bu bilgilere ait aday bulunamamakdadir Dior nedeni nedir acaba bilgi verirmsns

  6. Sonuçlar açıklanana kadar Bi ön soruşturma yapıl dımı yoksa kazananlara mi yapılıyor güvenlik soruşturması

  7. Admin bişey sorcam. Ben 2017 de istanbulda mart ayındaydı heralde bekçilik alımlarına başvurdum. Sözlü mülakatı geçtim. Sınavada girdim ve yedeklere kaldım. Ama bizi yedeklerden sildiler nedeni nedir ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir