2018 Bekçilik Mülakat Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Anasayfa / Bekçi Alımları / 2018 Bekçilik Mülakat Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

2018 Bekçilik Mülakat Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Bekçi Adayları, bu yazımda sizlere 2018 Bekçilik Mülakat Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? sorusuna cevap vermeye çalışacağım.

2018 Bekçilik Mülakat Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim sınavdan sonra mülakata katılan tüm adaylar hemen mülakatların sonuçlarının açıklanmasını istiyor ama böyle bir şey olmayacak. Polis Akademisi bekçilik mülakatlarını 4 Kasım 2018 tarihinde tamamladıktan sonra adayların değerlendirmesini bitirdikten sonra Bakanlık tarafına bildirmektedir. Bakanlık onayından sonra işlemler tamamladığında  adaylara mülakat sonuçları polis akademisinin sitesinden duyurulacaktır.

Polis Akademisi Bekçilik yazılı sınav sözlü aşamasını çok hızlı yaptı. Bekçilik mülakat sonuçları da inşallah öyle olur. Mülakat sonuçlarının açıklanacağı tarih henüz belli değil. Mülakat sonuçlarından sonra adayların sağlık raporu işlemleri alma süreci başlayacaktır. Adayların sağlık şartları Emniyet Teşkilatı Sağlık Yönetmeliğine göre yapılacaktır.

Bekçilik Genel Sağlık Raporu İşlemleri – Bekçilik Sağlık Yönetmeliği

Bekçilik Yeni Sağlık Yönetmeliği ile Genel Sağlık Raporu İşlemleri

OKUMALISIN  Karabük POMEM - Bekçi Eğitim Duyurusu

ÜCRETSİZ BEKÇİLİK sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için BEKÇİ adaylarına, içerisinde binlerce gerçek BEKÇİ mülakat soru ve cevabı olan BEKÇİ mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce BEKÇİ adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

ÜCRETSİZ İndirmek İçin LOGOLARA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir