Anasayfa / Bekçi Alımları / 2018 Bekçilik Mülakat Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

2018 Bekçilik Mülakat Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Bekçi Adayları, bu yazımda sizlere 2018 Bekçilik Mülakat Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? sorusuna cevap vermeye çalışacağım.

2018 Bekçilik Mülakat Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim sınavdan sonra mülakata katılan tüm adaylar hemen mülakatların sonuçlarının açıklanmasını istiyor ama böyle bir şey olmayacak. Polis Akademisi bekçilik mülakatlarını 4 Kasım 2018 tarihinde tamamladıktan sonra adayların değerlendirmesini bitirdikten sonra Bakanlık tarafına bildirmektedir. Bakanlık onayından sonra işlemler tamamladığında  adaylara mülakat sonuçları polis akademisinin sitesinden duyurulacaktır.

Polis Akademisi Bekçilik yazılı sınav sözlü aşamasını çok hızlı yaptı. Bekçilik mülakat sonuçları da inşallah öyle olur. Mülakat sonuçlarının açıklanacağı tarih henüz belli değil. Mülakat sonuçlarından sonra adayların sağlık raporu işlemleri alma süreci başlayacaktır. Adayların sağlık şartları Emniyet Teşkilatı Sağlık Yönetmeliğine göre yapılacaktır.

Bekçilik Genel Sağlık Raporu İşlemleri – Bekçilik Sağlık Yönetmeliği

Bekçilik Yeni Sağlık Yönetmeliği ile Genel Sağlık Raporu İşlemleri

 

Bekçilik Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir