Anasayfa / Bekçi Alımları / 2018 Bekçilik Yazılı Sınav Giriş Belgeleri Yayınlandı.

2018 Bekçilik Yazılı Sınav Giriş Belgeleri Yayınlandı.

Bekçi Adayları, 2018 Bekçilik Yazılı Sınav Giriş Belgeleri Yayınlandı. Bekçilik Yazılı Sınav Giriş Belgeleri buradan giriş belgenizi indirebilirsiniz.

2018 Bekçilik Yazılı Sınav Giriş Yerleri 

İstanbul, İzmir, Ankara, Konya, Çorum, Sivas, Gaziantep, Elazığ, Erzurum, Batman

2018 Bekçilik Yazılı Sınav Tarihi 

20 Ekim 2018 Cumartesi günü saat 10.00

2018 Bekçilik Yazılı Sınav Giriş Belgesini İndirmek İçin Tıklayın

Yazılı Sınav Hakkında Diğer Bilgiler;

– Sınavlarda çoktan seçmeli 5 (beş) seçenekli testlerden oluşan A ve B soru kitapçığı kullanılacaktır.

– Kullanımı doktor raporu ile belirlenen hasta veya engellilere ait cihazlar (işitme cihazı, insülin pompası, kan şekeri ölçüm cihazı ve benzeri) hariç sınava gelirken yanlarında; çanta, cüzdan, cep telefonu, saat, kablosuz iletişim sağlayan cihazlar ve kulaklık, kolye, küpe, bilezik, yüzük, broş ve benzeri eşyalar ile her türlü elektronik ve/veya mekanik cihazlarla, depolama kayıt ve veri aktarma cihazları, databank, sözlük, hesap makinesi, kâğıt, kitap, defter, not defteri vb. dokümanlar, pergel, açıölçer, cetvel vb. araçlar, ruhsatlı veya resmi amaçlı olsa bile silah ve silah yerine geçebilecek nesneleri bulunan adaylar sınav binasına alınmayacaktır,

OKUMALISIN  Bekçilik Mülakat Soruları 110 Soru - 2018

– Adaylar sınava gelirken yanlarında iki adet siyah uçlu kurşun kalem, silgi ve kalemtraş bulunduracaklardır. Ayrıca adaylar sınava şeffaf şişe içinde su getirebileceklerdir.

– Adaylar sınava, sınav giriş belgesi ve geçerli kimlik belgelerinden birisi (T.C. kimlik numaralı nüfus cüzdanı, T.C. kimlik kartı, geçerlik süresi devam eden pasaport veya sürücü belgesi) ile gireceklerdir. Sınav giriş belgesi ve geçerli kimlik belgesi yanında olmayan adaylar sınava alınmayacaktır.

– Nüfus cüzdanlarını değiştirmek için Nüfus Müdürlüklerine başvuru yaparak, nüfus cüzdanları Nüfus Müdürlüklerince alınan adaylar, Nüfus Müdürlüklerince kendilerine verilen fotoğraflı ve imzalı veya mühürlü geçici kimlik belgesi/ kimlik kartı talep belgesi ile sınava alınabilecektir.

– Sınav soruları ve cevap anahtarları 22 Ekim 2018 tarihinde https://www.pa.edu.tr/ internet adresinden yayımlanacaktır.

– Sınav sonuç bilgileri 07 Kasım 2018 tarihinden itibaren www.meb.gov.tr ile https://www.pa.edu.tr/ internet adreslerinden yayımlanacaktır.

HEY ADAY ; Tüm alım ilanları Cep Telefonuna ÜCRETSİZ gelsin diyorsan. Aşağıdaki Uygulamamızı Telefonuna Kur Tüm Alım İlanları ve Polis, Asker, Bekçi, MSÜ, Subay, Astsubay Alımları Cep Telefonuna Yollayalım.

BEKÇİLİK sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için BEKÇİ adaylarına, içerisinde binlerce gerçek BEKÇİ mülakat soru ve cevabı olan BEKÇİ mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce BEKÇİ adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

İndirmek İçin LOGOLARA TIKLAYIN

Buna da bakın

1.Dönem Bekçi Eğitim Tarihi – Süresi – Yeri Belli Oldu

Bekçi Adayları, bu yazımda sizlere 1.Dönem Bekçi Eğitim Tarihi – Süresi – Yeri Belli Oldu …

2 Yorumlar

  1. Sinav yerini ogrenebilen var mi

    • Hayir ogrenmek mumkun degil sistem cok sacma polis akademisinin sayfasindada yayinlanmali sabah dan beri sinav baslangic ve bitis tarihi sorup duruyo 20 ekim seciyoz bitisde yazilcak diyo ama ne yazcaz nasil olcak bilen yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir