2018 Deniz Harp Okulu 3’üncü Sınıfı Öğrenci Temini Mülakat Yerleri Açıklandı.

2018 Deniz Harp Okulu 3’üncü Sınıfı Öğrenci Temini Mülakat Yerleri Açıklandı.

Milli Savunma Üniversitesine bağlı, 2018 Deniz Harp Okulu 3’üncü Sınıfı Öğrenci Temini Mülakat Yerleri Açıklandı.

1. Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ)’ne bağlı Deniz Harp Okulu 3’üncü sınıfına ‘2018 Yılı Ara Sınıf Askeri Öğrenci Temini’ Seçim Aşaması Faaliyetleri 17 – 19 Aralık 2018 tarihleri arasında yapılacaktır.

2.Seçim Aşaması Faaliyetlerine çağrılan adaylar, sorgulama sayfasında belirtilen tarih ve saatte MEBS Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı Mamak/ANKARA adresinde hazır bulunacaklardır.

3. Seçim Aşamaları iki gün sürecektir.

a. Birinci Gün    ; Evrak Kontrol, Fiziki Değerlendirme, Kişilik Değerlendirme Testi ve Fiziki Yeterlilik Testi (FYT).

b. İkinci Gün    ; Mülakat ve Hastane Sevk işlemleri.

4.Fiziki Yeterlilik Testi için tüm adayların gelirken spor kıyafeti (Eşofman, spor şortu, spor fanilası, spor ayakkabısı vb.) getirmeleri gerekmektedir.

5.Adaylar Başvuru Kılavuzunda belirtilen belgeler ile iki adet Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması formunu doldurarak yanlarında getireceklerdir.

6.Spor yapmasında sakınca bulunmadığına dair tek hekim raporu getirmeyen adaylar ‘Fiziki Yeterlilik Testi (FYT)’ne alınmayacaklardır.

7.Adayların sınavlara gelirken belgelerinin aslı ile birlikte fotokopilerini de getirmeleri gerekmektedir. Ancak getirilen belgelerin asıllarını teslim etmemeleri önem arz etmektedir.

8.Cep telefonu ile sınav merkezine giriş kabul edilmemektedir.

9.Adayların başvuru şartlarını taşıyıp taşımadıkları, getirecekleri belgeler üzerinden kontrol edilecektir. Adayların başvuru şartlarını taşımadıkları anlaşıldığında veya evraklarının eksik/yanlış olduğu tespit edildiğinde, temin sürecinin hangi aşamasında olursa olsun işlemleri iptal edilecektir.

10.Seçim aşaması faaliyetlerine gelmeden önce ilgili açıklamaları ve başvuru kılavuzunu tekrar okuyunuz ve çağrıldığınız tarihi mutlaka bir kez daha kontrol ediniz.

11.Bu duyuru tebliğ niteliğinde olup adaylara ayrıca posta veya telefon ile sınav tarihi tebliğ edilmeyecektir.

12. Seçim aşaması faaliyetleri süresince adaylara öğle yemeği verilecektir.

13. Başvuru Kılavuzuna ulaşmak için tıklayınız

14.Başvuru sonucunuzu görmek için tıklayınız

Karşılaştığınız sorunlarla ilgili olarak öncelikle https://personeltemin.msb.gov.tr genel ağ (internet) adresinde yer alan insan kaynakları bölümüne bakınız.

İlave sorularla ilgili irtibat numarası     : 0 (312) 562 05 43 Fax (Belgegeçer)                : 0 (312) 319 43 67

Asker Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

YORUMLAR

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

  1. osman dedi ki:

    göz kusurları nedir sayın admin bey

    1. Admin dedi ki:

      Kardeşim sitemizde bulunan sağlık şartlarını incelemen gerekli

error: Content is protected !!