2018 Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Astsubay Başvuru Sonuçları

2018 Deniz Kuvvetleri Komutanlığı  Astsubay Başvuru Sonuçları

Deniz Kuvvetleri Astsubay Adayları, 2018 Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Astsubay Başvuru Sonuçları sınava katılacak adaylar başvuru sonuçlarını buradan öğrenebilirler.

2018 Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Astsubay Başvuru Sonuçları

Deniz Kuvvetleri Komutanlığına Astsubay başvurusu yapan adayların başvuru sonuçları Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin Merkezi sitesinden açıklandı. Sitede yapılan duyuru sizlerle paylaşıyoruz ve yazımızın sonunda başvuru sunucunuz için bağlantı linki  bulunmaktadır;

1.Deniz Kuvvetleri Komutanlığına Astsubay Temini Seçim Aşaması Faaliyetleri 25 – 28 Haziran 2018tarihlerinde yapılacaktır.
2.Seçim Aşaması Faaliyetlerine çağrılan adaylar, sorgulama sayfasında belirtilen tarih ve saatte MEBS Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı Mamak/ANKARA adresinde hazır bulunacaklardır.
3. Seçim Aşamaları
 1′ inci gün : Kayıt-Kabul, Fiziki Değerlendirme ve Fiziki Yeterlilik Testi.
 2′ nci gün : Mülakat ve Hastane Sevk işlemleri
 Fiziki Yeterlilik Testi için tüm adayların gelirken spor kıyafeti (Eşofman, spor şortu, spor fanilası, spor ayakkabısı vb.) getirmeleri gerekmektedir.
4.Fiziki Yeterlilik Testine katılabilmek için adayların tek hekimden (Aile hekimi, Toplum Sağlığı Merkezi, SGK ile anlaşmalı Tıp Merkezleri ve Polikliniklerden) “adayın spor yapmasında sakınca olmadığına dair rapor” alarak, ilgili rapor ile sınava gelmesi gerekmektedir. Bu raporu olmayan adaylar Fiziki Yeterlilik Testine katılamayacaktır.
5.Adaylar Başvuru kılavuzunda belirtilen “Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu!ndan 3!er adet getireceklerdir.
6.Adayların E-devlet şifreleri ile birlikte gelmeleri önem arz etmektedir.
7.Adaylar ayrıca Başvuru Kılavuzunda belirtilen belgeleri beraberinde getireceklerdir.
8.Adayların belgelerinin aslı ile birlikte fotokopilerini getirmeleri, asıl belgelerini teslim etmemeleri önem arz etmektedir.
9.Cep telefonu ile sınav merkezine giriş kabul edilmemektedir. Sınava gelirken cep telefonu getirilmeyecektir.
10.Adayların başvuru şartlarını taşıyıp taşımadıkları, getirecekleri belgeler üzerinden kontrol edilecektir. Adayların başvuru şartlarını taşımadıkları anlaşıldığında veya evraklarının eksik/yanlış olduğu tespit edildiğinde, temin sürecinin hangi aşamasında olursa olsun işlemleri iptal edilecektir.
11.Seçim aşaması faaliyetlerine gelmeden önce ilgili açıklamaları ve başvuru kılavuzunu tekrar okuyunuz ve çağrıldığınız tarihi mutlaka bir kez daha kontrol ediniz.
12.Bu duyuru tebliğ niteliğinde olup adaylara ayrıca posta veya telefon ile sınav tarihi tebliğ edilmeyecektir.
13.Seçim aşaması faaliyetleri süresince adaylara öğle yemeği verilecektir.
2018 Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Astsubay Başvuru Sonuçları ve Başvuru Kılavuzu 
İlave sorularla ilgili irtibat numarası : 0 (312) 562 05 43
Fax (Belgegeçer) : 0 (312) 319 43 67

Tüm alımlardan ücretsiz haberdar olmak için yapmanız gereken tek şey yazının sonundaki mobil uygulamamızı telefonunuza kurmanız yeterlidir. Ücretsizdir.

Aklınıza takılan soruları uygulamamızdan ve sitemizden Soru Sor menüsünden sorabilirsiniz.

Polis -Asker -Bekçi Alımları Hakkında Her Şeyi Uygulamamızda Bulabilirsiniz. Sorularınızı Uygulamamız üzerinden sorabilir ve bildirim alabilirsiniz.

Uygulamamızı indirmek için Tıklayın

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.