Ana sayfa POLİS ALIMLARI PAEM 2018 PAEM Alımı Ne Zaman Olacak

2018 PAEM Alımı Ne Zaman Olacak

10979
2
PAYLAŞ

Polis Asker Bekçi Harp Okulları ve Diğer Alımlar Hakkında Bilgilerin Telefonunuza Gelmesini İstiyorsanız Tıklayın.

2018 PAEM Alımı Ne Zaman

Arkadaşlar PAEM alımları genellikle KPSS’den sonra yapılıyor sebebi ise o yıl yapılan KPSS puanı istenilmektedir. 2018 Ağustos-Eylül ayı gibi bir PAEM alım ilanı gelmesi bekleniyor. Okul ise Eylül-Ekim ayında eğitime başlaması planlanmaktadır.

KPSS lisans P3 puan türünden (70,000) taban puan veya üzerinde puan almış olmak, Emniyet Teşkilatı personeli şehit veya vazife malulü eş veya çocukları için en az (63,000) taban puanı almış olmak gerekmektedir. Ancak bu taban puanı karşılayan her mülakata katılma hakkını elde edemiyor bunun sebebi ise Polis Amirleri Eğitim Merkezi Giriş Yönetmeliğindeki alımı planlanan aday sayısının 10 katı kadar aday mülakata alınır.

PAEM eğitimi ve mülakatı Ankara Gölbaşı’nda bulunan Polis Akademisi kampüsünde. Yaş şartı olarak da 18 yaşını tamamladıktan sonra yaptırılan yaş düzeltmelerinde, düzeltmeden önceki yaş dikkate alınmak şartıyla, sınavın yapıldığı yılın 31 Aralık tarihi itibariyle erkek ve kadın adaylar için otuz yaşından gün almamış olmak gerekmektedir.

POMEM-PAEM-PÖH göz dereceleri nedir?

2018 PAEM Yaş Şartı

Aklınıza takılan soruları uygulamamızdan ve sitemizden SORU SOR  menüsünden sorabilirsiniz.

TÜM POLİS - ASKER - BEKÇİ - MSÜ - HARP OKULLARI ALIMLARI CEP TELEFONUNA ÜCRETSİZ GELSİN DİYORSAN UYGULAMAMIZI TELEFONUNA KUR 

ÜCRETSİZ Uygulamamızı indirmek için resme tıklayın.

Polislik sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için polis adaylarına, içerisinde binlerce gerçek pomem mülakat soru ve cevabı olan polis mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce polis adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

İndirmek İçin LOGOLARA TIKLAYIN

2 YORUMLAR

  1. 2018 kpss ye girenler paeme başvurabililer mi bide sınavlar 31 agustosta aciklanacak deniliyor sistemde ve biz hakkımız olan bu yilda girmek istiyoruz paem alimlarinda lütfen bu yıl giricek olanlarda esas alınsın kim ilgileniyorsa bunlarla rica ediyorum tarihler degistirilsin hayallerimiz suya düşmesin bizde artık uzaktan seyretmeyelim polisleri sahada olalım

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum giriniz
Lütfen isminizi buraya yazınız