2018 PMYO Mülakat Giriş Yerleri Açıklandı. TIKLAYIN

Anasayfa / POLİS ALIMLARI / PMYO / 2018 PMYO Mülakat Giriş Yerleri Açıklandı. TIKLAYIN

2018 PMYO Mülakat Giriş Yerleri Açıklandı. TIKLAYIN

2018 PMYO Mülakat Giriş Yerleri Sınavı kapsamında adaylar şahsen başvuru ve evrak teslimi işlemlerini gerçekleştirecekleri, aday değerlendirme ve seçme sınavına katılacakları başvuru ve sınav merkezlerini T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir.

BAŞVURU EVRAKLARINI DOLDURMA RESİMLI  ANLATIM IÇIN TIKLAYIN 

Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav giriş duyurusu tebliğ niteliğindedir.

Sınav sonuçları sınav işlemleri sona erdikten sonra Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sayfası www.pa.edu.tr adresinden adaylara duyurulacaktır. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav sonuç belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav sonuç duyurusu tebliğ niteliğindedir.

Adaylar Sınav Merkezlerine girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer değişik elektronik eşya bulundurmamaları gerekmektedir.

BAŞVURU EVRAKLARINI DOLDURMA RESİMLI  ANLATIM IÇIN TIKLAYIN 

OKUMALISIN  Çapraz Bağ Ameliyatı Polis Olmaya Engel Mi?

ADAY BAŞVURU DİLEKÇESİ
FİZİKSEL YETERLİLİK PARKUR DİLEKÇESİ
SAĞLIK BİLGİ FORMU

SINAV GİRİŞ BELGENİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN


HEY ADAY ; Tüm alım ilanları Cep Telefonuna ÜCRETSİZ gelsin diyorsan. Aşağıdaki Uygulamamızı Telefonuna Kur Tüm Alım İlanları ve Polis, Asker, Bekçi, MSÜ, Subay, Astsubay Alımları Cep Telefonuna Yollayalım.

Polislik sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için polis adaylarına, içerisinde binlerce gerçek pomem mülakat soru ve cevabı olan polis mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce polis adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

İndirmek İçin LOGOLARA TIKLAYIN

>

6 Yorumlar

  1. YKS dışında bir sınav mı yapılıyor ? Yapılıyorsa yapılan sınav YKS gibi mi teşekkürler

  2. Mülakat ile fizik yeterlilik sınavı aynı gün mü yani eşofmanla mı çıkacağız komisyon karşısına?

  3. Kolay gelsin saglik formunda 14.maddede goz bozuklugu ve gozle alakali hastaliklar var sorum su benim sag gozum 0.75 sol gozun 0.50 derece acaba ben goz bozuklugu kisminda var i mi isaretleyeyim yok umu isaretleyeyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir