2018 PMYO Sonuçları Açıklandı. - PMYO Adayları

Anasayfa / POLİS ALIMLARI / PMYO / 2018 PMYO Sonuçları Açıklandı.

2018 PMYO Sonuçları Açıklandı.

PMYO adaylarının merakla beklediği 2018 PMYO Sonuçları Açıklandı. Adaylar sonuçlarını Polis Akademisin resmi sitesinden öğrenebileceklerdir.

2018 PMYO Sonuçları 

2018 yılı PMYO Giriş Sınavı sonuçları açıklanmıştır. Adaylara sonuçlar, posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla bildirilmeyecek olup, resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir.

Yedek planlamalara ilişkin sonuçlar da resmi internet sitemizde açıklanacak, yedek olarak planlanan adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır. Bu nedenle sınav sonucunda yedek olarak belirlenen adayların yapılacak planlamalar ile ilgili olarak resmi internet sitemizi takip etmeleri gerekmektedir.

Tüm adaylara ilanen duyurulur.

SINAV SONUÇLARI

2018 PMYO Kazanan Adaylarının Yapacakları Neler?

OKUMALISIN  Sağlık Raporu Yetişmeyen Adaylar Nasıl Yol İzleyecek?

Polislik sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için polis adaylarına, içerisinde binlerce gerçek polislik mülakat soru ve cevabı olan polis mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce polis adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

İndirmek İçin LOGOLARA TIKLAYIN

>

3 Yorumlar

  1. Suan universite ogrencisiyim ayni zamanda pmyo yu kzandm,intibak egitimne gdebilmk icin kaydimi dondurmali moym,eger dondurmm greklyse kayit dondurma islemi 10 gunden asagi surmezms,ne yapmaliyim,tesekkurler

  2. 49.Bayan yedek adayım 2. Veya 3.yedekte gelme ihtimali var mıdır ona göre gözümü cizdircem de

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bekçilik-Android