2018 PMYO Sonuçları Açıklandı.

2018 PMYO Sonuçları Açıklandı.
A+
A-

PMYO adaylarının merakla beklediği 2018 PMYO Sonuçları Açıklandı. Adaylar sonuçlarını Polis Akademisin resmi sitesinden öğrenebileceklerdir.

2018 PMYO Sonuçları 

2018 yılı PMYO Giriş Sınavı sonuçları açıklanmıştır. Adaylara sonuçlar, posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla bildirilmeyecek olup, resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir.

Yedek planlamalara ilişkin sonuçlar da resmi internet sitemizde açıklanacak, yedek olarak planlanan adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır. Bu nedenle sınav sonucunda yedek olarak belirlenen adayların yapılacak planlamalar ile ilgili olarak resmi internet sitemizi takip etmeleri gerekmektedir.

Tüm adaylara ilanen duyurulur.

SINAV SONUÇLARI

2018 PMYO Kazanan Adaylarının Yapacakları Neler?

Polislik Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

 
YORUMLAR
 1. Omer dedi ki:

  Suan universite ogrencisiyim ayni zamanda pmyo yu kzandm,intibak egitimne gdebilmk icin kaydimi dondurmali moym,eger dondurmm greklyse kayit dondurma islemi 10 gunden asagi surmezms,ne yapmaliyim,tesekkurler

  1. Admin dedi ki:

   Kayıt dondurma yok PMYO kayıtlarında diplomanın aslı isteniliyor.

 2. Ceren dedi ki:

  49.Bayan yedek adayım 2. Veya 3.yedekte gelme ihtimali var mıdır ona göre gözümü cizdircem de

error: Content is protected !!