2019 Bütçe Komisyonunda Polis - Asker - Bekçi Sayıları Hakkında Bilgi Verildi.

Anasayfa / ASKERİ ALIMLAR / 2019 Bütçe Komisyonunda Polis – Asker – Bekçi Sayıları Hakkında Bilgi Verildi.

2019 Bütçe Komisyonunda Polis – Asker – Bekçi Sayıları Hakkında Bilgi Verildi.

Polis – Asker – Bekçi adayları, 2019 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda Bakanımız Süleyman Soylu Polis – Asker – Bekçi Personel Sayıları hakkında bilgiler verildi.

2019 Bütçe Komisyonunda Polis – Asker – Bekçi Sayıları Verildi.

Soylu, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda, bakanlığı ve ilgili kurumlarının 2019 bütçesinin sunumunu yaptı.

Geçen yıl toplam 49 milyar 536 milyon 180 bin lira olan bütçesinin bu yıl yüzde 34 artışla 66 milyar 436 milyon 71 bin lira olmasının öngörüldüğünü kaydeden Soylu, bağlı kuruluşlar hari̇ç bakanlık bütçesi̇nin geçen yıla oranla yüzde 17 artışla 8 milyar 572 milyon 166 bin liraya ulaştığını vurguladı.

Soylu, Jandarma Genel Komutanlığının öngörülen bütçesinin yüzde 47 artışla 19 milyar 604 milyon 133 bin, Emni̇yet Genel Müdürlüğünün yüzde 21 artışla 33 milyar 676 milyon 247 bin, Sahi̇l Güvenli̇k Komutanlığının yüzde 27 artışla 869 milyon 313 bin, Göç İdaresi̇ Genel Müdürlüğünün ise yüzde 436 artışla 2 milyar 307 milyon 541 bin liraya ulaştığını aktardı.

OKUMALISIN  Bekçilik Şahsen Başvuru Evrakları ve Evrakların Doldurulması Anlatım

Polis – Asker – Bekçi Personel Sayıları Hakkında:

SAYIN BAŞKAN, KIYMETLİ MİLLVETVEKİLLERİ;

BİRAZ ÖNCE BAHSETTİĞİM 5 TEMEL İLKEDEN BİR TANESİ OLAN PERSONEL, TEKNOLOJİ VE EKİPMAN KAPASİTESİNİN ARTTIRILMASI NOKTASINDA, CİDDİ ADIMLAR ATTIK. BAKANLIK OLARAK TOPLAM 524 BİN 808 KİŞİYLE GÜVENLİK HİZMETİ VERİYORUZ. 2018 YILBAŞINDAN İTİBAREN 46 BİN 756 PERSONEL GÖREVE BAŞLAMIŞ, 25 BİN 612 PERSONELİN DE ALIM SÜREÇLERİ DE YIL SONUNA KADAR TAMAMLANMIŞ OLACAKTIR. POLİS AKADEMİSİ BAŞKANLIĞIMIZIN ÇEŞİTLİ EĞİTİM BİRİMLERİNDEN BU YIL MEZUN OLAN ÖĞRENCİ SAYISI 18 BİN 362’DİR. JANDARMA SAHİL GÜVENLİK AKADEMİSİNDEN DE BU YIL MEZUN OLAN SUBAY VE ASTSUBAY 3.973 OLUP, 8.027 ÖĞRENCİ DE EĞİTİMLERİNE DEVAM ETMEKTEDİR.

SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZIN DOĞRUDAN TALİMATLARI İLE ÇARŞI VE MAHALLE BEKÇİSİ UYGULAMASINA YENİDEN İŞLERLİK KAZANDIRDIK. HALEN 11 BİN 624 BEKÇİMİZ GÖREV BAŞINDADIR. 7.021 BEKÇİMİZİN ALIM SÜREÇLERİ DEVAM ETMEKTE, 10 BİN KADRO İSE İHDAS EDİLMİŞTİR. NİHAİ HEDEFİMİZ İSE 30 BİN RAKAMINA ULAŞMAKTIR.

OKUMALISIN  Polis Okullarında Meskun Mahal Eğitimi Nedir? Ne Zaman Başlar?

GEÇEN YILKİ BÜTÇE GÖRÜŞMELERİMİZDE 1920 GÜVENLİK KORUCUMUZUN UZMAN ERBAŞ OLACAĞINI TAAHHÜT ETMİŞTİK. SÖZÜMÜZÜ YERİNE GETİRDİK. YENİ HEDEFİMİZ BU SAYIYI 5000’E ÇIKARMAKTIR. BİR DİZİ İYİLEŞTİRME YAPTIK. GÜVENLİK KORUCULARIMIZDA YAŞ ORTALAMASINI 42’DEN 32’YE  DÜŞÜRDÜK. SİGORTA PRİMLERİNİN TAMAMINI DEVLET TARAFINDAN KARŞILIYORUZ. AYRICA KORUCULAR DAİRE BAŞKANLIĞINI KURDUK. ŞU ANDA 52 BİN 395 GÜVENLİK  KORUCUMUZ,19 BİN 912 ADET DE GÖNÜLLÜ GÜVENLİK KORUCUMUZ TERÖRLE MÜCADELEDE BAŞARILI SONUÇLAR ALMAKTADIR.


HEY ADAY ; Tüm alım ilanları Cep Telefonuna ÜCRETSİZ gelsin diyorsan. Aşağıdaki Uygulamamızı Telefonuna Kur Tüm Alım İlanları ve Polis, Asker, Bekçi, MSÜ, Subay, Astsubay Alımları Cep Telefonuna Yollayalım.

Polislik sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için polis adaylarına, içerisinde binlerce gerçek pomem mülakat soru ve cevabı olan polis mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce polis adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

İndirmek İçin LOGOLARA TIKLAYIN

>

HEY ADAY ; Tüm alım ilanları Cep Telefonuna ÜCRETSİZ gelsin diyorsan. Aşağıdaki Uygulamamızı Telefonuna Kur Tüm Alım İlanları ve Polis, Asker, Bekçi, MSÜ, Subay, Astsubay Alımları Cep Telefonuna Yollayalım.

ASKERLİK sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için ASKER adaylarına, içerisinde binlerce gerçek ASKERİ mülakat soru ve cevabı olan ASKERİ mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce ASKER adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

İndirmek İçin LOGOYA TIKLAYIN

ÜCRETSİZ BEKÇİLİK sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için BEKÇİ adaylarına, içerisinde binlerce gerçek BEKÇİ mülakat soru ve cevabı olan BEKÇİ mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce BEKÇİ adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

ÜCRETSİZ İndirmek İçin LOGOLARA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir