Ana sayfa POLİS ALIMLARI 21.Dönem POMEM 1. Yedek Alımı Açıklandı.

21.Dönem POMEM 1. Yedek Alımı Açıklandı.

5385
24
PAYLAŞ
Polis Okulunda Geçici Kayıt ve Kesin Kayıt Nedir?

Arkadaşlar ilk yedek sonucu açıklandı. Yedek alımına devam edilecek sebebi ise yedek alımı sonlandırıldı diye bir duyuru bulunmamaktadır. Yedekten kazanan adaylar da asil adaylar gibi kazandıkları okulun web sitelerinde duyuru yayınlanacaktır.

22. Dönem POMEM Yedek Kaça Kadar Gelir?

Polis Akademisinden Yapılan Duyuru

21. Dönem POMEM 1.yedek aday yerleştirme sonuçları açıklanmıştır. 21. Dönem polis meslek eğitimi için Polis Meslek Eğitim Merkezlerine polis memuru olarak yetiştirilmek üzere planlanan asıl adaylardan lisans mezunu 10 kadın, ön lisans mezunu 140 erkek, ön lisans mezunu 2 kadın adayın yerine yedek aday planlaması yapılmıştır.
Yedek planlamalara ilişkin sonuçlar ile ilgili olarak adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır. Resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir.

22. Dönem POMEM Yedek Kaça Kadar Gelir?

Bundan sonra yapılacak yedek planlamaları için adayların Başkanlığımızın http://www.pa.edu.tr internet sitesini takip etmeleri gerekmektedir.
Tüm adaylara ilanen duyurulur.

YERLEŞTİRME SONUCU İÇİN TIKLAYIN

Mülakat Soruları ve Cevapları

Ücretsiz Çıkmış Sorular Uygulaması İçin Tıklayın

Polis Okulunda Ne Kadar Maaş Alınır – Mart 2018

Deniz Kuvvetleri Muvazzaf Subay Alım İlanı

Deniz Kuvvetleri Öğretmen ve Mühendis Sınıfı Subay Alım İlanı

Polislik Yeni Sağlık Yönetmeliği ile Genel Sağlık Raporu İşlemleri – Mart 2018

Aklınıza takılan soruları uygulamamızdan ve sitemizden SORU SOR  menüsünden sorabilirsiniz.

TÜM POLİS - ASKER - BEKÇİ - MSÜ - HARP OKULLARI ALIMLARI CEP TELEFONUNA ÜCRETSİZ GELSİN DİYORSAN UYGULAMAMIZI TELEFONUNA KUR 

ÜCRETSİZ Uygulamamızı indirmek için resme tıklayın.

Polislik sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için polis adaylarına, içerisinde binlerce gerçek pomem mülakat soru ve cevabı olan polis mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce polis adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

İndirmek İçin LOGOLARA TIKLAYIN

24 YORUMLAR

  1. Hocam 174. Yedeğim 140 yedek geldi, ben sağlık ve okula kayıt yaptırmayanlarla bir biliyodum ama sadece okula kayıt yaptırmayanların yedek açıklaması yazmışsınız çok şaşırdım doğrusu sizce gelirmi

  2. Adminim 140 kişi ilk adımda alındı yedek olarak 216. Sıralamadayım. Tahmininiz nedir gelir mi ? Ne deseniz çıkıyor tahminlerinizi almak rahatlatıyor. 🙂

  3. 376-140=236 kaldı şuan gelirmi abi bilgi versen yardımcı olsan. Sağlık raporlarından elenen ortalama sizce kaç kişi filan olur bilgi verseniz ?

    • Erkeklerde gelebilir hocam yedek alımı daha 2 defa olur onlarda da sayı fazla oalcak gibi görünüyor.

  4. 21. Donem pomem kac kez yedek alim yapacak 2. Yedek alimda 36 kişi aldi onlisans erkeklerde saglik sonucumu alindi 2. Yedek alimi?

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum giriniz
Lütfen isminizi buraya yazınız