Anasayfa / POLİS ALIMLARI / POMEM / 21. Dönem POMEM Mülakat Tarihleri Ne Zaman Kaç Kişi Kaldı?

21. Dönem POMEM Mülakat Tarihleri Ne Zaman Kaç Kişi Kaldı?

Mülakat tarihleri ne zaman olacak, kaç aday kaldı gibi sorular geliyor bu konuda sizlere ayrıntılı bir açıklama yapacağım.

Polis Akademisi geçen hafta şu açıklamaları yaptı;
02-04 Aralık 2017 POMEM Eğitim Sonu Sınav Tarihleri
07-09 Aralık 2017 PÖH Eğitim Sonu Sınav Tarihleri

Polis Akademisi bu adayların eğitim sonu işlemleri ile uğraşıyor bu adaylar okuldan mezun olmadan zaten yeni adayların eğitim planlaması imkansız arkadaşlardan bundan dolayı ilk olarak bu adayların eğitim sonu mülakatlarının tamamlanması bekleniyor. Bence mülakatlar Ankara da olacak olsaydı şu ana kadar açıklama gelirdi. Polis Okullarında eğitim görenlerin mülakatları olacağından dolayı 21. Dönem POMEM Mülakatları bekletiliyor.

POMEM Mülakatları için tahmini süre 11 Aralık 2017 tarihinden sonra başlayacaktır.

MÜLAKATA KAÇ ADAY KALDI?

Arkadaşlar herkes neden bu konuda çok ısrarcı anlamıyorum. Sebebi ise Polis Akademisi komisyondaki müdürlere şu kadar kadromuz var şu kadar kişi alınacak demiyor. Bundan dolayı mülakatlara az kişi kalsa bile müdürler düşük puan verdiklerinde zaten sıralamaya giremezsiniz. 20. Dönem POMEM de en güzel örneğidir. Erkek adaylardan mülakata kalan aday sayısı azdı ve sonuçlar açıklandığında 3.000 civarında kontenjan kaldı bundan dolayı mülakata kalan aday sayısı önemli değildir.

OKUMALISIN  Polislik Yeni Sağlık Yönetmeliği ile Genel Sağlık Raporu İşlemleri

Herkesin hakkında hayırlısı sizlerle bilgiler paylaşmaya devam edeceğiz. Sitemizi takip ederek tüm gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Soru Sor sekmesini kullanarak sorularınızı sorabilirsiniz.

HEY ADAY ; Tüm alım ilanları Cep Telefonuna ÜCRETSİZ gelsin diyorsan. Aşağıdaki Uygulamamızı Telefonuna Kur Tüm Alım İlanları ve Polis, Asker, Bekçi, MSÜ, Subay, Astsubay Alımları Cep Telefonuna Yollayalım.

Polislik sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için polis adaylarına, içerisinde binlerce gerçek pomem mülakat soru ve cevabı olan polis mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce polis adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

İndirmek İçin LOGOLARA TIKLAYIN

>

Buna da bakın

23. Dönem Fiziki Yeterlilik Parkur Anketi – Kadın Erkek- Parkur Süreleri

POMEM Adayları, ön sağlık ve parkur aşamaları sona erdi bu yazımızda 23. Dönem Fiziki Yeterlilik …

2 Yorumlar

  1. Admin mülakat ha bugün ha yarın diye sporu bıraktık iki ay oldu gözünü seveyim stresten 3-4 kilo aldık hadi sözlü mülakatta ölçülmüyor şayet kazanırsak okula gittiğimiz ilk üç gün sağlık muayenesinde tekrar tartılıcaz orada sorun olur mu veya okula girerken sorun olur mu endekse 3 kilo fazlam var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir