22. Dönem POMEM Kadın-Erkek Sözlü Mülakat Tarihleri Belli Oldu.

Anasayfa / POLİS ALIMLARI / 22. Dönem POMEM Kadın-Erkek Sözlü Mülakat Tarihleri Belli Oldu.
22. Dönem POMEM Mülakat Yerleri Açıklandı.

22. Dönem POMEM Kadın-Erkek Sözlü Mülakat Tarihleri Belli Oldu.

22. Dönem POMEM Kadın-Erkek Sözlü Mülakat Tarihleri Belli Oldu.

22. Dönem POMEM adaylarının merakla beklediği sözlü mülakat tarihleri hakkında açıklama geldi.

Yozgat POMEM Müdürü Sn. Şaban KÜTÜKOĞLU sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayında binlerce adayın beklediği mülakat tarihleri hakkında açıklama yaptı. Sayın müdürümüz mülakatların 19 Haziran Salı günü başlayıp  30 Haziran  Cumartesi günü biteceğini söyledi. 24 Haziran seçimlerinde mülakat olmayacaktır.

Edindiğimiz bir diğer bilgi ise kadın ve erkek adayların hangi tarihlerde sınava girecekleri edindiğimiz bilgiye göre kadın adaylar 19-20-21 Haziran tarihlerinde sözlü mülakata katılacaklar. Erkek adaylar ise 22-23-26-27-28-29-30 Haziran tarihlerinde katılacaklar.

22. DÖNEM POMEM MÜLAKAT YERİNİ VE TARİHİNİ ÖĞRENMEK İÇİN  AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYIN

SINAV GİRİŞ BELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Sözlü Mülakat için sizlere Adana-mersin illerinde yılların parkur hocası Muhsin Aydemir hocanın hazırladığı içerisinde 480 civarı 21. Dönem dahil çıkmış mülakat soruları ve cevapları olan bir kitap hazırlamış bakmak isteyen arkadaşlar Whatsapp tan bilgi almak için TIKLAYIN

OKUMALISIN  23. Dönem POMEM 10 Bin Polis Alımı Ön Başvurular Başladı. TIKLAYIN

POMEM HAKKINDA HER ŞEYİ BURADA BULABİLİRSİNİZ TIKLAYIN


Polislik sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için polis adaylarına, içerisinde binlerce gerçek polislik mülakat soru ve cevabı olan polis mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce polis adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

İndirmek İçin LOGOLARA TIKLAYIN

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bekçilik-Android