Anasayfa / DİĞER ALIMLAR / Adalet Bakanlığı 15 Bin Personel Alacağını Açıkladı.

Adalet Bakanlığı 15 Bin Personel Alacağını Açıkladı.

Adalet Bakanlığı 15 Bin Personel Alım  İlani

Adalet Bakanlığının resmi sitesinde yaptığı  basın duyurusu ile bu yıl bünyesine 15 bin personel alımı yapılacağını duyurdu. Bu alımlar infaz ve koruma memuru, zabıt katibi, icra katibi, mübaşir, psikolog, sosyal çalışmacı, ceza infaz kurumu katibi, sağlık memuru, teknisyen, şoför, mühendis, mütercim gibi alanlarda olacak. Duyuru;

Adalet Bakanlığı 2018 yılında 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi kapsamında 15 bin sözleşmeli personel alacak.

Buna göre; 2018 yılı içerisinde yaklaşık 15 bin sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek. İstihdamı sağlanacak personeller Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü, Personel Genel Müdürlüğü taşra ve merkez teşkilatı, Adli Tıp Kurumu Başkanlığında görevlendirilecek.

Planlanan istihdam kapsamında infaz ve koruma memuru, zabıt katibi, icra katibi, mübaşir, psikolog, sosyal çalışmacı, ceza infaz kurumu katibi, sağlık memuru, teknisyen, şoför, mühendis, mütercim gibi 24 farklı alanda alım gerçekleştirilecek.

OKUMALISIN  İnfaz Koruma Çıkmış 200 Mülakat Sorusu 2018

Aklınıza takılan soruları uygulamamızdan ve sitemizden Soru Sor menüsünden sorabilirsiniz.

Polis -Asker -Bekçi Alımları Hakkında Her Şeyi Uygulamamızda Bulabilirsiniz. Sorularınızı Uygulamamız üzerinden sorabilir ve bildirim alabilirsiniz.

Uygulamamızı indirmek için Tıklayın

Buna da bakın

Mersin Üniversitesi 195 Sözleşmeli Personel Alacak

Mersin Üniversitesi 195 Sözleşmeli Personel Alacak Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir