Anasayfa / Bekçi Alımları / İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: 10 Bin Bekçi Alınacak

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: 10 Bin Bekçi Alınacak

İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’dan  Bekçi Adaylarına Müjde 10 Bin Bekçi Alınacak dedi. 

İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu, Polis Akademisi Arnavutköy Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) 21. Dönem Mezuniyet Törenine katıldı. Konuşmasında; 

Bugüne kadar yaklaşık 9 bin 500 bekçinin göreve başladığını, 7 bin bekçi alımı için planlamaların yapıldığını, bekçilik için 10 bin kişilik kadro daha ihdas edileceğini aktaran Soylu, halen İstanbul’da 2 bin 625 bekçinin aktif olarak görev yaptığını, işlemleri devam edenlerin başlamasıyla İstanbul’da 3 bin bekçinin sokaklarda ve çarşılarda görev yapacağını, böylece polisin devriye yükünün azaldığını ve polis merkez amirliklerinin etkinliğinin arttığını söyledi.

Yeni alınacak 10 bin bekçi  adayının alım takvimi belli olmadı. Alım takvimi belli olunca sizlere buradan duyuracağı. Tüm alımlardan sitemiz aracılığıyla haberdar olabilirsiniz.

Aklınıza takılan soruları bizlere sosyal medya hesaplarımızdan sorabilir ya da direk email atabilirsiniz. Sizler için gerekli olan bilgileri buradan yazmaya devam edeceğiz. Bizleri takip edebilirsiniz.

OKUMALISIN  Bekçilik İkamet Süresini Gösteren Belge Nasıl Alınır?

Polis -Asker -Bekçi Alımları  Hakkında Her Şeyi Uygulamamızda Bulabilirsiniz. Sorularınızı Uygulamamız üzerinden sorabilir ve bildirim alabilirsiniz.

Uygulamamızı indirmek için Tıklayın 

HEY ADAY ; Tüm alım ilanları Cep Telefonuna ÜCRETSİZ gelsin diyorsan. Aşağıdaki Uygulamamızı Telefonuna Kur Tüm Alım İlanları ve Polis, Asker, Bekçi, MSÜ, Subay, Astsubay Alımları Cep Telefonuna Yollayalım.

BEKÇİLİK sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için BEKÇİ adaylarına, içerisinde binlerce gerçek BEKÇİ mülakat soru ve cevabı olan BEKÇİ mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce BEKÇİ adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

İndirmek İçin LOGOLARA TIKLAYIN

Buna da bakın

1.Dönem Bekçi Eğitim Tarihi – Süresi – Yeri Belli Oldu

Bekçi Adayları, bu yazımda sizlere 1.Dönem Bekçi Eğitim Tarihi – Süresi – Yeri Belli Oldu …

13 Yorumlar

  1. Bi zahmet bayan alimida olsun

  2. Ilk okul orta okul mezunu niye almıyorlar herşeyi liseye oynuyonuz bizede yazık günah

  3. Admin deri çatlakları sağlık mülakatında engel oluyormu cevablarsanız sevinirim

  4. Arkadaslar bekci yada polis olsun hangisi ise mezunu olan varmi

  5. Lise den bu sene mezun oldum hangisine basvurabilirim

  6. Bu sene besyodan mesun oldum yaşım 25 suan basvuru yapabileceğim nereler var polislik veya askeriye istiyorum

  7. Bir dakika en yakın alım ne zaman

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir