Jandarma Astsubay Kursiyer Maaşı Ne Kadar? Mayıs 2018 - Polis-Bekçi-Asker-MSÜ Adayları

Anasayfa / ASKERİ ALIMLAR / Jandarma Astsubay Kursiyer Maaşı Ne Kadar? Mayıs 2018

Jandarma Astsubay Kursiyer Maaşı Ne Kadar? Mayıs 2018

Jandarma Astsubay Kursiye Maaşı Ne Kadar? Nisan 2018

Arkadaşlar Jandarma Genel Komutanlığı sivil kaynaktan personel alımları da yapmaktadır. Sivil kaynaktan yapılan bu alımlarda üniversite mezunu adaylar Jandarma Astsubay Eğitim Merkezinde eğitim almaktadır. Bu okul Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi olarak bilinmektedir.

Şimdi sizlere Jandarma Astsubay Kursiyeri olan bir arkadaşımdan aldığım bilgileri vereceğim.

Eğitim süresi bir yıl olduğunu ve bu eğitim süresi içerisinde kayıt kabul, intibak eğitimi, temel eğitim, akademik eğitim, staj, kolluk uygulaması yapıldığını okulun Ankara’da olduğu ve 6-8 kişilik odalarda kaldıklarını söyledi.

Sizlerin en çok merak ettiği soruyu da kendisine sordum. Okulda iken ne kadar maaş alıyor dedim. Kendisi de okulda kursiyer maaşı alınıyor. Kendisi şu an staj dosyası hazırlıyor. 2018 Nisan ayı kursiyer maaşım 3,850 TL ben alıyorum dedi. Okul bitmesine kısa süre kaldığını söyledi.

Tüm alımlardan ücretsiz haberdar olmak için yapmanız gereken te şey yazının sonundaki mobil uygulamamızı telefonunuza kurmanız yeterlidir. Ücretsizdir.

OKUMALISIN  Muvazzaf - Sözleşmeli Astsubay Puanlama Nasıl Oluyor?

Aklınıza takılan soruları uygulamamızdan ve sitemizden Soru Sor menüsünden sorabilirsiniz.

Polis -Asker -Bekçi Alımları Hakkında Her Şeyi Uygulamamızda Bulabilirsiniz. Sorularınızı Uygulamamız üzerinden sorabilir ve bildirim alabilirsiniz.

Uygulamamızı indirmek için Tıklayın


YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberlerin tüm hakları Polis Asker Adayları'na ( www.polisaskeradaylari.com) aittir. www.polisaskeradaylari.com şeklinde aktif bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak linki gösterilmeden yapılan alıntılar için yasal işlem uygulanacaktır.

HEY ADAY ; Tüm alım ilanları Cep Telefonuna ÜCRETSİZ gelsin diyorsan. Aşağıdaki Uygulamamızı Telefonuna Kur Tüm Alım İlanları ve Polis, Asker, Bekçi, MSÜ, Subay, Astsubay Alımları Cep Telefonuna Yollayalım.

ASKERLİK sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için ASKER adaylarına, içerisinde binlerce gerçek ASKERİ mülakat soru ve cevabı olan ASKERİ mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce ASKER adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

İndirmek İçin LOGOYA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir