POMEM - PAEM Adayları 2018 KPSS Sonuçları Açıklandı.

Anasayfa / POLİS ALIMLARI / POMEM – PAEM Adayları 2018 KPSS Sonuçları Açıklandı.

POMEM – PAEM Adayları 2018 KPSS Sonuçları Açıklandı.

Polis Akademisine bağlı POMEM ve PAEM okullarına öğrenci alımlarında KPSS puanı geçerli oluyor, POMEM – PAEM Adayları 2018 KPSS Sonuçları Açıklandı. 

Polis alımlarında genellikle POMEM için KPSS P3 60 üstü, PAEM için ise KPSS P3 70 üstü taban puan oluyor. Yeni alımlar oldukça duyuracağız.

KPSS lisans sınavı 22 Temmuz 2018 tarihinde gerçekleşmişti.2018 KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı) Lisans Genel Yetenek ve Genel Kültür oturumuna 1 milyon 234 bin 617 aday katılmıştı.

Sınav sonucunuzu T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden ve mobil uygulamalarından öğrenebileceklerdir.

PAEM HAKKINDA HER ŞEY İÇİN TIKLAYIN 

POMEM HAKKINDA HER ŞEY İÇİN TIKLAYIN 

 

OKUMALISIN  Komiser Yardımcılığı Puan Yüzdeleri Değiştirildi

HEY ADAY ; Tüm alım ilanları Cep Telefonuna ÜCRETSİZ gelsin diyorsan. Aşağıdaki Uygulamamızı Telefonuna Kur Tüm Alım İlanları ve Polis, Asker, Bekçi, MSÜ, Subay, Astsubay Alımları Cep Telefonuna Yollayalım.

Polislik sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için polis adaylarına, içerisinde binlerce gerçek pomem mülakat soru ve cevabı olan polis mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce polis adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

İndirmek İçin LOGOLARA TIKLAYIN

>

3 Yorumlar

  1. Kpss baraj puanları düşer mi sizce

  2. Pomem alımı KPSS açıklandıktan sonra tahmini ne zaman belli olur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir