escort izmir


Anasayfa / ÜYELİK ŞARTLARI

ÜYELİK ŞARTLARI

POLİS ve ASKER ADAYLARI SORU SOR ÜYELİK ŞARTLARI 

1- http://polisaskeradaylari.com/soru sitesi tamamen özel bir site olup herhangi bir resmi kurum veya kuruluşu temsil etmemektedir. Sitemizin Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), Polis Akademisi (PA) ve Milli Savunma Bakanlığı ile hiç bir bağlantısı bulunmamaktadır.

2- http://polisaskeradaylari.com/soru sitesinde yer alan bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlı olup gayri-resmi bilgilerdir ve olası bir hak kaybından ötürü kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir.

3- http://polisaskeradaylari.com/soru sitesinde üye olan veya olmayan herkes sorularını sorabilir.

4- http://polisaskeradaylari.com/soru sitesindeki sorulara verilen cevaplar tamamen gayri-resmidir ve kesinlikle herhangi bir yerde resmi bilgi olarak kullanılamaz.

5- http://polisaskeradaylari.com/soru sitesinde sorulara verilen yanıtlar kişilerin kendi düşünceleridir bu nedenle meydana gelebilecek bir hak kaybından ötürü kişiler ve sitemiz sorumlu tutulamaz.

6- http://polisaskeradaylari.com/soru sitesinde yazılan mesajlardan tamamen yazıyı yazan kişi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez.

7- http://polisaskeradaylari.com/soru sitesinde 5651 sayılı kanun hükümleri geçerlidir.

8- http://polisaskeradaylari.com/soru sitesinde soru soran ve sorulara cevap veren tüm kullanıcılar yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.

Polis ve Asker Adayları Yönetimi