23. Dönem POMEM Mülakat Sonuçları Açıklandı. - POMEM Sonuçları

Anasayfa / POLİS ALIMLARI / POMEM / 23. Dönem POMEM Mülakat Sonuçları Açıklandı.

23. Dönem POMEM Mülakat Sonuçları Açıklandı.

POMEM Adaylar, 23. Dönem POMEM Sınav Sonuçları açıklandı.

23. Dönem POMEM Mülakat Sonuçları Açıklandı.

23.Dönem POMEM Giriş Sınavı sonuçları açıklanmıştır. Adaylara sonuçlar, posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla bildirilmeyecek olup, resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir.

Yedek planlamalara ilişkin sonuçlar da resmi internet sitemizde açıklanacak, yedek olarak planlanan adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır. Bu nedenle sınav sonucunda yedek olarak belirlenen adayların yapılacak yedek planlamalar ile ilgili olarak resmi internet sitemizi takip etmeleri gerekmektedir.

Tüm adaylara ilanen duyurulur.

23. Dönem POMEM Mülakat Sonuçları İçin Tıklayın

23. Dönem POMEM Yedek Kaça Kadar Gelir?

 

 

OKUMALISIN  POMEM Başvurusu Nasıl Yapılır? Tüm Aşamalar Detaylı Anlatım

Polislik sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için polis adaylarına, içerisinde binlerce gerçek polislik mülakat soru ve cevabı olan polis mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce polis adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

İndirmek İçin LOGOLARA TIKLAYIN

>

14 Yorumlar

 1. Ne hayaller kurdum ne emekler verdim sadece ben bilirim 38 sn 74 kpss kadın olarak başarısız yazısı.Ben aileme ne diyecem şimdi ne hayaller kurdular🙁😢borç harç mülakata gittim bu sonucu haketmedim…

  • Ali osman aksoy

   Ben de üçüncü girisimdi. Herşeyi geçiyoruz sözlü mülakat da kalıyoruz . Komisyon önünde kaldığım da maksimum 1 dk dır. Seni çok iyi anlıyorum. Ne diyelim hayırlısı buymuş. Hakkımız da hayırlısı olsun.

 2. Artık şu bekciligide açıklasalarda bizde sevinsek umutlarımiz tükeniyor artık şu gün bu gün diye kandırıyorlar sözde taa 7 Ocak ta diyolar di oy beklemesinler gençlikten

 3. 4 bininci asil olarak kaZandım. Ama sağlık kurulu çok önem arz ediyor arkadaşlar. Hayırlı olsun herkes n

 4. merhaba lisans 16. yedeğim gelme ihtimali nedir

 5. Yedege kaldığımız nerden anlıyoruz yardım edebilir misiniz nereden bakılıyor

 6. 6.ASİL ADAY OLARAK KAZANDINIZ DİYOR. Ben şimdi TÜRKİYE geneli 6. cımı oldum.

 7. Polisliği kazandım kardeşim kan tahlili yapmıştım anti hcv pozitif çıktı fakat hcv RNA testi negatif çıktı bu engel olur mu ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bekçilik-Android