Adalet Bakanlığı Rize Personel Eğitim Merkezi

Adalet Bakanlığı Rize Personel Eğitim Merkezi
A+
A-

Adalet Bakanlığı çalışanları için bu yazımda Adalet Bakanlığı Rize Personel Eğitim Merkezi  hakkında bilgiler vereceğim.

Adalet Bakanlığı Rize Personel Eğitim Merkezi

Adalet Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanlığı Rize Personel Eğitim Merkezi 22/08/2016 tarih ve 32333471 sayılı Bakanlık Olur’u ile hizmete açılmış olup, Adalet Bakanlığı çalışanlarına hizmet içi ve hizmet öncesi eğitim verecek olup, yargı hizmetinin daha etkin ve verimli sunumu ile vatandaşımızın adalete olan güven duygusunu en üst seviyelere çıkarma noktasında Eğitim Dairesi Başkanlığı’nın belirlediği eğitim politikalarıyla kamu hizmetlerinin geliştirilmesini amaçlamaktadır.

Bu amaç doğrultusunda Türkiye genelinde 592 Adliye ve 139 Ağır Ceza Merkezi, 7 Bölge Adliye, 7 Bölge İdare Mahkemelerinde çalışmakta olan mübaşir, icra müdürlüğü personeli, yazı işleri müdürü Adliye zabıt katibi olmak üzere yardımcı yargı personeline hizmet öncesi ve hizmet içi eğitim verilmesi planlanmaktadır.

Adalet Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanlığı Rize Personel Eğitim Merkezi 22/08/2016 tarih ve 32333471 sayılı Bakanlık Olur’u ile hizmete açılmış olup 03/04/2017 tarihinde eğitime başlamıştır. Rizemizin dillere destan heyecanı ve sıcak kanlı ev sahipliğile yurdun dört bir köşesinden gelecek tüm Adalet personelini yine Rizemizin yüksek gayret ve özverisinden örnekler sunarak kursiyerlerimizi Adalet hizmetini çok daha etkin, hızlı ve kaliteli sunumu noktasında motivasyona yönelik eğitime tabi tutmayı amaçlamaktayız.

Rize Personel Eğitim Merkezimiz bu programların uygulanması için eğitim ve öğretimle ilgili her çeşit tedbiri alır ve ilgili kurum, kuruluş ve kurullarla işbirliği yapar.

Rize Personel Eğitim Merkezi Tanım Videosu

Eğitim merkezimizin yeni tanıtım videosuyla sizlerleyiz

Adalet Bakanlığı EDB Rize Personel Eğitim Merkezi paylaştı: 20 Aralık 2018 Perşembe

 

Rize Personel Eğitim Merkezi İletişim

Adres: Alipaşa Mahallesi Turanlı Caddesi Numara:89, 53100, Merkez/Rize

Telefon: 0 (464) 224 00 11-12 (Santral)

Faks: 0 (464) 224 00 14 (Santral)

Rize Personel Eğitim Merkezi Nerede – Nasıl Gidilir? 

Eğitim merkezine Rize Otogarından ve Rize Belediyesinden servis araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca hava yolunu kullanacak olanlar ise Trabzon havaalanına inerek oradan Rize il merkezine HAVAŞ veya RİZE – TRABZON arası servislerle Rize il merkezine gelip oradan Rize Belediyesi önünden eğitim merkezine kalkan servis araçlarını kullanabilirler.

KAYNAK: Rize Personel Eğitim Merkezi

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: Content is protected !!