Anasayfa / Parkur Listesi / Adıyaman Bekçi Parkur Hazırlık Kursu

Adıyaman Bekçi Parkur Hazırlık Kursu

Bekçi Adayları, bu yazımızda sizlere Bekçi sınavlarına hazırlık için Adıyaman Bekçi Parkur Hazırlık Kursu hakkında bilgi vereceğiz.

Adıyaman Bekçi Parkur Hazırlık Kursu

Adıyaman Bekçi Parkur Hazırlık Kursu, hakkında bilgiler vereceğiz. Alımlarda parkur puanının %25’i, yazılı sınavın %25’i ve sözlü mülakatın %50’si toplanıp adayların sıralaması oluşturulmaktadır. Bundan dolayı parkurdan alacağınız %25 puanın etkisi oldukça fazladır.

Bizlerde bu alanda adayların parkur ihtiyaçlarını karşılamak için bir sistem oluşturduk. Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi Adıyaman Bekçi Parkur Hazırlık Kursu sitemizde paylaşabilirsiniz.

Kursunuz Hakkında Bilgileri Sitemizde Yayınlamak İstiyorsanız. Örnek 1 olduğu gibi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kursumun Tanıtımını Yapmak İstiyorum Diyorsanız TIKLAYIN.

Sosyal Medya Ulaşım İnstagram İçin Tıklayın 

Adıyaman Bekçi Parkur Hazırlık Kursu

Yazılı sınavda başarılı olanlar, fiziki yeterlilik sınavına alınırlar.

Fiziki yeterlilik sınav komisyonu aday değerlendirme ve seçmesini, adayın mevcut durumunu bizzat görerek aşağıda öngörülen esaslara göre yapar.

Fiziki yeterlilik sınavı; adayın bedeni kabiliyeti ve fiziki yapısı değerlendirilmek üzere uygulamalı olarak yapılır.

Fiziki yeterlilik sınavında adayın süresinin takibi, sınav yerinde bulunanlar tarafından görülebilecek nitelikteki sayaçlarla yapılır.

Fiziki yeterlilik sınavı yüz tam puan üzerinden değerlendirilir. Sınav sonucunda altmış puanın altında alan adaylar başarısız sayılır. Komisyon tarafından başarısız adaylar hakkında “Çarşı ve Mahalle Bekçisi Adayı Olamaz” kararı verilir ve başarısız adaylar sözlü sınavına geçemezler.

Fiziki yeterlilik sınavına ilişkin bu Yönetmelikte yer almayan diğer düzenlemeler sınavdan önce Başkanlık tarafından hazırlanan talimatla belirlenir.

2 Yorumlar

  1. Admin kolay panik atak bekçilige engel mi.. Psikiyatriye gittim ama küçük bir ilaç verdiler e nabızdan baktığımda sadece muayene yazıyor panik atak yazmıyor sorun olur mu.. Cevap verirseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir