Binance Liquid Swap, CHR / BNB Likidite Havuzu Ekliyor

Binance Liquid Swap, CHR / BNB Likidite Havuzu Ekliyor
A+
A-
Coin kategorimizdeki bu yazımızda sizlere Binance Liquid Swap, CHR / BNB Likidite Havuzu Ekliyor hakkında bilgiler vereceğiz.

Binance Liquid Swap, CHR / BNB Likidite Havuzu Ekliyor

Sevgili Binancılar,
Binance Liquid Swap’ın CHR / BNB likidite havuzunu açtığını duyurmaktan heyecan duyuyoruz .
CHR / BNB likidite havuzuna şimdi likidite ekleyin ve verim çiftliği ödüllerinde 300.000 CHR pay alın. Kullanıcılar, 300.000 CHR’lik ödüller dağıtıldığında düzenli ürün yetiştirme ödülleri alacaklar.
Notlar:
  • Bir likidite havuzuna fon eklemek belirli riskler taşır. Kaldırma işleminin ardından size iade edilen belirteç dağıtımı, ilk girişinizden farklı olabilir.
  • Bir likidite havuzuna para eklerken veya bu havuzdan para çıkarırken, bazı işlem ücretleri tahakkuk edebilir. Daha fazla ayrıntı için lütfen aşağıdaki kılavuzlara bakın.
Risk uyarısı : Kripto para birimi ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance, yüksek kaliteli koinleri seçmek için elinden gelen çabayı gösterecek, ancak ticari kayıplarınızdan sorumlu olmayacaktır.
Desteğin için teşekkürler!
Binance Ekibi
KAYNAK: https://www.binance.com/en/support/announcement/807b9e6b28aa468a9ddc2c89bb958169?ref=JLI1VBLA&utm_source=BinanceTwitter&utm_medium=GlobalSocial&utm_campaign=GlobalSocial
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.