En İyi Gezi Seyahat Sitesi – Yurt İçi ve Yurt Dışı Gezi Rehberi

En İyi Gezi Seyahat Sitesi – Yurt İçi ve Yurt Dışı Gezi Rehberi
A+
A-

Gezi – Seyahat severler bu yazımda sizlere yeni açılan En İyi Gezi Seyahat Sitesi – Yurt İçi ve Yurt Dışı Gezi Rehberi hakkında bilgi vereceğim.

En İyi Gezi Seyahat Sitesi – Yurt İçi ve Yurt Dışı Gezi Rehberi

Yeni açılması rağmen birçok özgün makaleyi bünyesinde barından gezginlerin sitesi seyyahdefteri.com yayında. Site bulunan bazı yazılar hakkında bilgi vermek gerekirse;

Isparta Davraz Dağı, Göller Yöresi Bölgesinde bulunmaktadır. Eğirdir ve Kovada Gölleri arasında bulunan ve kış sporlarının yapıldığı dağlarımızdandır. Davraz dağının yüksekliği 2635 metredir. Isparta Davraz Kayak Merkezi; Bursa Uludağ ve Bolu kartalkaya’da bulamayacağınız uzunluktaki pistleri ile kayakçıların göz bebeği haline gelmiştir. Davraz kayak merkezi  bu haliyle diğer kayak merkezlerinden bir eksiği yoktur. Sadece biraz tesisteki ekipmanlar biraz yavaş çalışıyor. aşırı kalabalık olmamasıda ayrı bir güzellik rahat rahat kayabiliyorsunuz.

Davraz Kayak Merkezi Nerede – Nasıl Gidilir? 

Türkiye kış turizmi açısından önemli bir yere sahip olan Bolu Kartalkaya Kayak Merkezi hem günlük kayak yapmak için hem de profesyonel olarak yapılan Snowboard sporu içinde önemli bir yere sahiptir. Bolu il merkezine 40 kilometre uzaklıkta olan Kayak Merkezi’ne özel aracınızla ya da il dışından gelecekler için hava yolculuğu ile Bolu ya ulaşabilirsiniz.

Bolu Kartalkaya Kayak Merkezi Nerede – Nasıl Gidilir?

Türkiye’de gidilmesi gereken birçok kayak merkezini sizler için bir araya getiriyorlar. Türkiye’de Gidilmesi Gereken kayak Merkezleri

Gezilecek Yerler Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.