Jandarma Astsubay – Subay İstanbul Anadolu Hazırlık Kursları – MSÜ Kursları

Jandarma Astsubay – Subay İstanbul Anadolu Hazırlık Kursları – MSÜ Kursları

Asker Adayları, bu yazımızda sizlere Askeri sınavlarına hazırlık için Jandarma Astsubay – Subay İstanbul Anadolu Hazırlık Kursları – MSÜ Kursları  hakkında bilgi vereceğiz.

Jandarma Astsubay – Subay İstanbul Anadolu Hazırlık Kursları – MSÜ Kursları

Jandarma Astsubay – Subay İstanbul Anadolu Hazırlık Kursları – MSÜ Kursları, hakkında bilgiler vereceğiz. Alımlarda parkurun etkisi oldukça fazla olmaya başladı.

Bizlerde bu alanda adayların parkur ihtiyaçlarını karşılamak için bir sistem oluşturduk. Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi Jandarma Astsubay – Subay İstanbul Anadolu Hazırlık Kursları – MSÜ Kursları  sitemizde paylaşabilirsiniz.

Kursunuz Hakkında Bilgileri Sitemizde Yayınlamak İstiyorsanız. Örnek 1 olduğu gibi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kursumun Tanıtımını Yapmak İstiyorum Diyorsanız TIKLAYIN.

Sosyal Medya Ulaşım İnstagram İçin Tıklayın 

(1) Fiziki Kontrol Komisyonları tarafından “Astsubay Öğrenci Adayı Olur” kararı verilenler, fiziki yeterlilik sınavına alınırlar.

(2) Fiziki yeterlilik sınav komisyonu aday değerlendirme ve seçmesini, adayın mevcut durumunu bizzat görerek yapar.

(3) Fiziki yeterlilik sınavı; adayın bedeni kabiliyeti ve fiziki yapısı değerlendirilmek üzere TABLO-4‟de örneği bulunan parkurda uygulamalı olarak yapılır. Erkek ve kadın adayların sınavları farklı kriterlere göre değerlendirilir.

(4) Başarılı olmak için yüz tam puan üzerinden en az altmış puan almak zorunludur.ayan diğer düzenlemeler sınavdan önce Başkanlık tarafından hazırlanan talimatla belirlenir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: Content is protected !!