Karacabey Eğitim ve Dinlenme Tesisi

Karacabey Eğitim ve Dinlenme Tesisi

Bu yazımızda Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olan  Karacabey Eğitim ve Dinlenme Tesisi hakkında bilgiler vereceğim.

Karacabey Eğitim ve Dinlenme Tesisi

Karacabey, Bursa´nın 60/65 km batısındaki bir ilçesidir. İlçe merkezi, Bursa´ya 62 km´lik işlek bir karayoluyla bağlanır. Yüzölçümü 1. 285 km2, toplam nüfusu yaklaşık 80 bin olup nüfus yoğunluğu 51 kişi/km2´dir. Merkez bucağına bağlı 66 köyü vardır. Toprakları yüksek verimli Karacabey Ovası´nda en çok buğday, arpa, mısır, fasulye, bezelye, şekerpancarı, pamuk, ayçiçeği ve tütün yetiştirilir. Ayrıca patates ve soğan üretiminde gelişen ilçede, sebzecilik ve meyvecilik de gelişmiştir.

Tesisimiz Karacabey ilçesi, Yeniköy köyü sınırlarında Malkara sahilinde Emniyet Genel Müdürlüğü’nün 15,05,1997 tarihli olurları ile  hizmet vermektedir. Tesis ıhlamur ormanı eteklerine kurulmuş, denize sıfır konumdadır. İstenildiğinde orman yolundan doğa yürüyüşü   yapılabilmektedir. Tesisimiz’de Misafirlerimizin   diğer ihtiyaçlarını  karşılayabilecekleri  pide salonu, çay ve oyun salonu, kantin, çay ocağı ve restoran  hizmetleri  verilmektedir.

KARACABEY POLİS EĞİTİM VE DİNLENME TEİSİSİ 2017 YILI YAZ DÖNEMİ KAMP MÜRACAATLARININ AZ OLMASI VE BAKIM,ONARIM MALİYETLERİNİN YÜKSEK ÇIKMASI SEBEBİ İLE 18.04.2017 TARİHLİ MAKAM OLURU İLE TESİSİN AÇILMAMASI UYGUN GÖRÜLMÜŞTÜR.

  Kaynak: http://www.bursa.pol.tr/karacabeytesisi/Sayfalar/default.aspx

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.