Anasayfa / Parkur Listesi / Kocaeli Bekçi Parkur Hazırlık Kursu

Kocaeli Bekçi Parkur Hazırlık Kursu

Bekçi Adayları, bu yazımızda sizlere Bekçi sınavlarına hazırlık için Kocaeli Bekçi Parkur Hazırlık Kursu hakkında bilgi vereceğiz.

Kocaeli Bekçi Parkur Hazırlık Kursu

Kocaeli Bekçi Parkur Hazırlık Kursu, hakkında bilgiler vereceğiz. Alımlarda parkur puanının %25’i, yazılı sınavın %25’i ve sözlü mülakatın %50’si toplanıp adayların sıralaması oluşturulmaktadır. Bundan dolayı parkurdan alacağınız %25 puanın etkisi oldukça fazladır.

Bizlerde bu alanda adayların parkur ihtiyaçlarını karşılamak için bir sistem oluşturduk. Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi Kocaeli Bekçi Parkur Hazırlık Kursu

 

BEKÇİ – POMEM- PMYO – PAEM – PÖH Parkur Hazırlık Kursu

0 555 832 18 88

Kocaeli Bekçi Parkur Hazırlık Kursu

Yazılı sınavda başarılı olanlar, fiziki yeterlilik sınavına alınırlar.

Fiziki yeterlilik sınav komisyonu aday değerlendirme ve seçmesini, adayın mevcut durumunu bizzat görerek aşağıda öngörülen esaslara göre yapar.

Fiziki yeterlilik sınavı; adayın bedeni kabiliyeti ve fiziki yapısı değerlendirilmek üzere uygulamalı olarak yapılır.

whatsapp Emre Örnek -> 90 0507 477 40 11

Arama ve Fiyat Bilgisi İçin Tıklayın

Fiziki yeterlilik sınavında adayın süresinin takibi, sınav yerinde bulunanlar tarafından görülebilecek nitelikteki sayaçlarla yapılır.

Fiziki yeterlilik sınavı yüz tam puan üzerinden değerlendirilir. Sınav sonucunda altmış puanın altında alan adaylar başarısız sayılır. Komisyon tarafından başarısız adaylar hakkında “Çarşı ve Mahalle Bekçisi Adayı Olamaz” kararı verilir ve başarısız adaylar sözlü sınavına geçemezler.

Fiziki yeterlilik sınavına ilişkin bu Yönetmelikte yer almayan diğer düzenlemeler sınavdan önce Başkanlık tarafından hazırlanan talimatla belirlenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir