MSÜ Mülakata Katılacak Adaylar Konaklama İmkânı - Polis-Bekçi-Asker-MSÜ Adayları

Anasayfa / Harp Okulları / MSÜ Mülakata Katılacak Adaylar Konaklama İmkânı

MSÜ Mülakata Katılacak Adaylar Konaklama İmkânı

Milli Savunma Üniversitesine bağlı Harp Okulları ve Astsubay Meslek Yüksek Okulu mülakatları için il dışında gelen adayların konaklama ihtiyacını karşılamak amacıyla bir KYK yurdu ayarlanmıştır.

Mili Savunma Üniversitesinden Yapılan Duyuru

1. Harp Okulları ve Meslek Yüksek Okulları seçim aşamalarına katılacak erkek adaylar  01 Temmuz-19 Ağustos 2018 tarihleri arasında Kredi Yurtlar Kurumunun belirlemiş olduğu  Hacı Bayram-ı Veli Erkek Öğrenci Yurdundan istifade edeceklerdir. Bayan adaylar ve  aileler yurt kapasitesinin yetersiz olması nedeniyle yurtta kalamayacaklardır.

2. Hacı Bayram-ı Veli Erkek Öğrenci Yurdu Hacı Bayram Mahallesi Çankırı  Caddesi/Ulus’ta ( Ulus Heykelinin 200 metre ilerisinde) merkezi konumda bulunmaktadır.
Tel : 0 312 312 42 67

3. Sadece erkek öğrencilere hizmet verecek olan yurdun toplam kapasitesi 722 kişidir. 9  katlı olan binada her katta birer üçer kişilik oda olmak üzere odalar 3, 4 ve 5’er kişiliktir.  Odaların içerisinde müstakil banyo, tuvalet ve buzdolabı bulunmaktadır. Adaylar günlük  yaklaşık 15-16 TL arası ücret ödeyerek yurttan en fazla 10 gün istifade edebilecektir.

OKUMALISIN  MSÜ Hava Harp Okulu Hakkında Her Şey

Adaylardan depozito ücreti alınmayacaktır. Adaylar kayıt esnasında kimlik ve sınav yeri  giriş belgelerinin fotokopilerini verecek, ücretlerini peşin olarak Ziraat Bankasının yurda ait  hesabına yatıracaklardır.

4. Temin sürecinde özel şirket tarafından sabah kahvaltısı ve akşam yemeği ücret  karşılığı verilecektir.

Sözlü mülakatları için çıkmış ve çıkabilecek soruların yer aldığı güzel bir uygulama yaptık. Tüm asker alımları bu uygulamada artık sorun olmaktan çıkıyor. Sözlü mülakatlarda ilk 60 saniye hayatidir. Adayın bilgili, donanımlı ve hazır olması, bu noktadan sonra hayatını nasıl yaşayacağını belirleyen en önemli süreci ifade etmektedir. Eğer sizde askeri alımların sözlü mülakatlarına hazır, donanımlı ve bilgili girmek istiyorsanız bu uygulamayı mutlaka almalısınız.

Uygulamamızda binlerce soru ve cevap, sizleri bu sürece hazırlamak için uzmanlarca titizlikle hazırlanmıştır. Üstelik bir defa alır, tüm hizmetlerden ücretsiz faydalanabilirsiniz. Uygulamamızın bilgi bankası, sürekli güncellenmektedir. Bu güncellemeleri ücretsiz olarak cihazınıza alabilirsiniz. İNTERNETSİZ olarak çalışan uygulamamızı, askeri kariyer düşünen tüm adaylara tavsiye ederiz. Askeri öğrenci olup olmayacağınızı belirleyecek bu kısa zamana, hazır ve donanımlı olarak göğüs germek için hemen bu uygulamayı alın ve çalışmaya başlayın. Üstelik, 40-50 TL fiyatlarla satılan kitapların yerine sadece 17.99 TL.

OKUMALISIN  MSÜ Harp Okulunu Kazanan Adayların Götürecekleri Evrak ve Malzeme Listesi

Mutlaka inceleyin. İndirmek İçin LOGOYA TIKLAYIN

Tüm alımlardan ücretsiz haberdar olmak için yapmanız gereken tek şey yazının sonundaki mobil uygulamamızı telefonunuza kurmanız yeterlidir. Ücretsizdir.

Aklınıza takılan soruları uygulamamızdan ve sitemizden Soru Sor menüsünden sorabilirsiniz.

Polis -Asker -Bekçi Alımları Hakkında Her Şeyi Uygulamamızda Bulabilirsiniz. Sorularınızı Uygulamamız üzerinden sorabilir ve bildirim alabilirsiniz.

Uygulamamızı indirmek için Tıklayın


HEY ADAY ; Tüm alım ilanları Cep Telefonuna ÜCRETSİZ gelsin diyorsan. Aşağıdaki Uygulamamızı Telefonuna Kur Tüm Alım İlanları ve Polis, Asker, Bekçi, MSÜ, Subay, Astsubay Alımları Cep Telefonuna Yollayalım.

ASKERLİK sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için ASKER adaylarına, içerisinde binlerce gerçek ASKERİ mülakat soru ve cevabı olan ASKERİ mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce ASKER adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

İndirmek İçin LOGOYA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir