MSÜ Mülakata Katılacak Adaylar Konaklama İmkânı

MSÜ Mülakata Katılacak Adaylar Konaklama İmkânı

Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci 2’nci Seçim Aşamaları olan MSÜ Mülakata Katılacak Adaylar Konaklama İmkânı için KYK yurdu ayarlanmıştır.

2019 MSÜ Konaklama Duyurusu yapıldı. 

MSÜ Askeri Öğrenci Adaylarının Konaklama İçin Kredi ve Yurtlar Kurumundan Faydalanması

Harp Okulları ve Meslek Yüksek Okulları seçim aşamalarına katılacak adaylar 03 Temmuz-10 Ağustos 2019 tarihleri arasında Kredi Yurtlar Kurumunun belirlemiş olduğu Yunus Emre Erkek Öğrenci Yurdu ve Mehmet Akif Kız Öğrenci Yurdundan istifade edeceklerdir. Aileler yurt kapasitesinin yetersiz olması nedeniyle yurtta kalamayacaklardır.

Yunus Emre Erkek Öğrenci Yurdu Anafartalar Mahallesi Çankırı Caddesi/Ulus ‘ta (Ulus Heykelinin 200 metre ilerisinde) merkezi konumda bulunmaktadır. Tel: 0 312 310 3242

Erkek öğrencilere hizmet verecek olan yurdun toplam kapasitesi 546 kişidir. 9 katlı olan binada her katta 3, 4 ve 5 ‘er kişilik odalar bulunmaktadır. Odaların içerisinde müstakil banyo, tuvalet ve buzdolabı bulunmaktadır. Adaylar günlük yaklaşık 8 TL ücret ödeyerek yurttan en fazla 10 gün istifade edebilecektir. Adaylardan depozito ücreti alınmayacaktır. Adaylar kayıt esnasında kimlik ve sınav yeri giriş belgesinin fotokopilerini verecek, ücretlerini peşin olarak Ziraat Bankasının yurda ait hesabına yatıracaklardır.

Mehmet Akif Kız Öğrenci Yurdu Beştepe Mahallesi Alparslan Caddesi No:3 Yenimahalle/ANKARA (Alparslan Türkeş Mezarı Karşısındadır) merkezi konumda bulunmaktadır. Tel: 0312 212 6108

Kız öğrencilere hizmet verecek olan yurdun toplam kapasitesi 600 kişidir. 9 katlı olan binada 6 ‘şar kişilik odalar bulunmaktadır. Katlarda ortak banyo ve tuvalet bulunmaktadır. Adaylar günlük yaklaşık 5,60 TL ücret ödeyerek yurttan en fazla 10 gün istifade edebilecektir. Adaylardan depozito ücreti alınmayacaktır. Adaylar kayıt esnasında kimlik ve sınav yeri giriş belgesinin fotokopilerini verecek, ücretlerini peşin olarak Ziraat Bankasının yurda ait hesabına yatıracaklardır.

Temin sürecinde özel şirket tarafından sabah kahvaltısı ve akşam yemeği cüzi ücret karşılığı verilmektedir. Yurtlardan randevu almadan faydalanılamayacaktır.

Asker Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Kuzgun dedi ki:

  Beni 24 hazirana çagirdilar ben nerde kalacam pertemi arıyorum sürekli meşgul

  1. Kuzgun dedi ki:

   Bu yazı geçen yılınmis bu yilla ilgili konaklama hakkında bilginiz varmi

   1. Admin dedi ki:

    Henüz açıklama yapılmadı bu yıl iç,n kardeşim

  2. Admin dedi ki:

   Kardeşim bu yıl açıklama henüz yapılmadı

   1. Kuzgun dedi ki:

    6 gün kaldı zaten yoksa yok deseler kendimiz ayarlamaya çalışırız 3 gün sürecek elemeler

    1. Mahir dedi ki:

     Dostum inanki kafandan o 3 gün fik4ini cikar iki gun spor sözlü sansliysan haftasonuna denk gelmez sansli degilsen araya hafta sonu girer 2 gun sonraya hastane atarlar hastanede seni 2 gun ugrastirir 1 hafta felan garanti ederim sana

  3. Yusuf dedi ki:

   Reis nerede kaldın bende 8 inde gidecem.

error: Content is protected !!