PMYO Mülakatına Nerede Gireceğim? Hangi Polis Okulunda Okurum?

Anasayfa / POLİS ALIMLARI / PMYO / PMYO Mülakatına Nerede Gireceğim? Hangi Polis Okulunda Okurum?

PMYO Mülakatına Nerede Gireceğim? Hangi Polis Okulunda Okurum?

PMYO Adaylarından, PMYO Mülakatına Nerede Gireceğim? Hangi Polis Okulunda Okurum? soruları gelmeye başladı. PMYO mülakatı ve polis okulları hakkında sizlere kısa bilgiler vereyim.

2018 PMYO Başvuru Ücreti Yatırma Resimli Anlatım TIKLA

PMYO Mülakatına Nerede Gireceğim?

PMYO başvuru yapan adayların evrak teslim ve mülakatları   genellikle ikametlerine göre en yakın Polis Akademisine bağlı Polis Okullarında yapılır. Bazı durumlarda başvuruların çok olmasından dolayı Polis Akademisi adayları iline yakın olmayan başka bir okulda mülakata katılacağını duyurabiliyor.

2018 PMYO Başvuru Ücreti Yatırma Resimli Anlatım TIKLA

PMYO Taban Puanları ve Aktif PMYO Sayısı Kaç?

PMYO mülakat ve diğer aşamaları geçen adaylar şu an 5 olan Polis Meslek Yüksek Okullarına yerleştirilecektir. Polis Akademisi okulları değiştirme hakkına sahiptir. Bu okula yerleşmede ilk olarak ikamet ancak okulların az olmasından dolayı adayların ikametlerine uzak yerde eğitim görmesi de kaçınılmaz oluyor.

1-) A. Sadullah MERMERCİ PMYO Müdürlüğü (Bayan)

OKUMALISIN  2018 PMYO Başvurusunu Yaptıktan Sonra Neler Yapılacak?

2-) Kastamonu PMYO Müdürlüğü

3-) Kırıkkale PMYO Müdürlüğü

4-) Rüştü Ünsal PMYO Müdürlüğü

5-) Samsun 19 Mayıs PMYO Müdürlüğü (Bayan)

2018 PMYO Başvuru Kılavuzu
2018 PMYO Taban Puanı ve Alım İlanı
2018 PMYO Başvuru Evrakları Doldurma 

PMYO HAKKINDA ARADIĞIN HER ŞEY BURADA TIKLA


YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberlerin tüm hakları Polis Asker Adayları'na ( www.polisaskeradaylari.com) aittir. www.polisaskeradaylari.com şeklinde aktif bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak linki gösterilmeden yapılan alıntılar için yasal işlem uygulanacaktır.

HEY ADAY ; Tüm alım ilanları Cep Telefonuna ÜCRETSİZ gelsin diyorsan. Aşağıdaki Uygulamamızı Telefonuna Kur Tüm Alım İlanları ve Polis, Asker, Bekçi, MSÜ, Subay, Astsubay Alımları Cep Telefonuna Yollayalım.

Polislik sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için polis adaylarına, içerisinde binlerce gerçek pomem mülakat soru ve cevabı olan polis mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce polis adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

İndirmek İçin LOGOLARA TIKLAYIN

>

Bir Yorum

  1. Sadece ham puan 260 la mı aliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir