Polislerin Batman Merkez ve İlçeleri Görev Süreleri

Polislerin Batman Merkez ve İlçeleri Görev Süreleri

Emniyet Hizmetleri Sınıfında görev yapan memurlar için bu yazımızda Polislerin Batman Merkez ve İlçeleri Görev Süreleri  hakkında bilgiler vereceğim.

Emniyet Hizmetleri personellerinin atama işlemleri Emniyet Hizmetleri Sınıfı Mensupları Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğine göre yapılmaktadır. Emniyet Hizmetleri Sınıfına mensup olanların atama ve yer değiştirmeleri için yurdumuz birinci ve ikinci bölge olmak üzere iki bölgeye ayrılmıştır. Birinci bölgeler Batı illeri olarak bilinirken ikinci bölge illeri ise Doğu(Şark) illeridir.

İller yurdumuzun emniyet ve asayiş, ekonomik, sosyal, kültürel, ulaşım imkanı ve şartları yönünden birbirine benzerlik ve yakınlıkları itibarıyla iki bölgeye ayrılmıştır. Bu bölgelerin kapsamına giren il merkezleri ile polis kuruluşu bulunan ilçe ve yerleşim yerleri, personelin bu yerlerdeki zorunlu hizmet süreleri gözönüne alınarak alt bölgeler şeklinde gruplandırılmıştır.

Polislerin Batman Merkez ve İlçeleri Görev Süreleri

Aşağıdaki görev süreleri Emniyet Hizmetleri Sınıfı Mensupları Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinden alınmıştır. Bu il Emniyet Teşkilatı Yönetmeliği Atama Yönetmeliğine göre Doğu (Şark) ili sayılmaktadır. 

BATMAN
4 YIL
BATMAN-BEŞİRİ
3 YIL
BATMAN-KOZLUK
3 YIL
BATMAN-GERCÜŞ
2 YIL
BATMAN-HASANKEYF
2 YIL
BATMAN-SASON
2 YIL

Batman İl Emniyet Müdürlüğü

Adres: Kültür mah. Adalet cad. 2606 sok. 72100 – BATMAN
Santral (0-488) 213 90 92 – (0-505) 318 72 00
Fax: (0-488) 213 22 20
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.