Sivas Polis Evi – 2020 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri

Sivas Polis Evi – 2020 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri

Bu yazımızda sizlere Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren Sivas Polis Evi – 2020 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri hakkında bilgiler vereceğiz.

UYARI: Değerli okuyucular fiyat listeleri ve yemek listeleri devamlı değişiklik gösterdiğinden dolayı aşağıdaki telefon numaralarından oda ücretleri dahil polis evi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sivas Polis Evi

Otel Kısmı

Tesisimizin otel bölümü teşkilat mensuplarımızın Sivas ilinde bulundukları süre içerisinde güvenli, ekonomik ve konforlu hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Otelimiz 5 kattan oluşmakta olup 2016 Mart ayı itibarı ile asansör hizmeti verilmeye başlanmıştır. Oda sayımız 72 adet olup bunlar: Vip suit, normal suit, 5 kişilik, 3 kişilik ve 2 kişilik odalardan oluşmaktadır.

Tüm odalarımızın tadilatı tamamlanıp laminant parke ile döşenmiş olup her odada LCD TV, kablolu TV, kablosuz internet, mini bar, 24 saat sıcak su ve saç kurutma makinası bulunmaktadır.

Reatoran Kısmı

Hafta sonları ise 09.00-12.00 saatleri arasında KÜTÜKEV kısmında Kahvaltı; her Cuma akşamı rezervasyon yapılması halinde balık servis hizmeti; soğuk, sıcak servisleri ile de hoş vakit geçirip dinlenebilecekleri bir mekan olarak hizmet verilmektedir.

Ayrıca; Teşkilat Mensuplarımızın ve yakınlarının düğün, nişan, sünnet gibi organizasyonlarını yapabilecekleri 250 kişilik salonumuzla hizmet vermektedir. Kapalı çocuk oyun alanının bulunduğu alanda 50 kişi kapasiteli doğum günü kutlamaları yapılmaktadır. Rezervasyon sırasında talep edilmesi durumunda yaş pasta, kuru pasta ve içecek siparişleri alınmaktadır.

İletişim Bilgileri

Tel : 0346 215 11 07 – 0505 318 58 12
Faks : 0346 215 12 07

Adres

Kızılırmak Mahallesi,
Şehit Mehmet Fethi Akyüz Cad.
Emniyet Müdürlüğü yanı Polisevi      SİVAS

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.