Anasayfa / POLİS ALIMLARI / POMEM / 23. Dönem POMEM Mülakat Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

23. Dönem POMEM Mülakat Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

POMEM Adayları, Polis Akademisi 23. Dönem POMEM Mülakat Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? sorusunu cevaplamaya çalışacağım.

23. Dönem POMEM Mülakat Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Polis Akademisi, 17 Ocak 2019 tarihinde yaptığı duyuru ile;

23. Dönem POMEM Giriş Sınavı kapsamında şahsen başvuruları kabul edilip, ön sağlık kontrolü ve fiziki yeterlilik sınavı aşamasında başarılı olarak Mülakat Sınavı aşamasına girmeye hak kazanan adayların Mülakat Sınavına nerede ve hangi tarihte alınacaklarını T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir.  Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav giriş duyurusu tebliğ niteliğindedir. Duyurusu ile mülakat tarihlerini açıkladı.

Mülakat işlemlerinin tamamlanmasından sonra adaylar için yapılan ön soruşturma sonrası ve puanlama sonucunda adaylara sonuçlar duyurulacaktır. Polis Akademisi daha önceki alımlarda olduğu gibi 23. Dönem POMEM Mülakat Sonuçları hakkında da herhangi bir tarih belirtmediği için merakla Polis Akademisi takip edeceğiz gibi görülüyor. 23. Dönem POMEM Mülakat Sonuçları açıklandığında sizlere buradan duyuracağız.

 

Polislik Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

 

24 Yorumlar

 1. abi sonuçlar açıklandıktan kaç gün sonra intibak eğitimi başlar.

 2. Tahmininiz var mı ? Sözlü mülakat ne zaman açıklanır ?

 3. ön soruşturmadan sonra mı pomem sözlü mülakat sonuçları açıklanacak

 4. Abi bende kasik fitigi olduğunu öğrendik intibahta sorun oluyormuş ameliyat olsam dikiş izi olacak sorun olur mu? Kapalida yapıyorlarmış ama devletteki doktor kapalı yapamıyorum dedi aciktada dikiş izi olur sorun olur mu açık olsam?

 5. Lisans mezunları alımlarda sanslimidir ?

 6. Abi polis akademisi kazandığımız taktirde ikamet edilen yere yakın okullara mı yerleştirme yapıyor?

 7. Genel sağlık muayenesi ne kadar sürede sonuçlanıyor bilginiz var mı?

 8. Bir haber okudum.15.000 polis alımı 23 donem içinmiş artırılmış.Süleyman Soylu demiş yanı öyle yazıyor haberde.24 dönem için değilmiş ? Peki doğruysa kadınlarin alımı artar mi 1000 den fazla olur mu ?

 9. Heyecan dorukta…Ne zaman açıklanır hiç duyum yok mu ? Rabbim inşallah nasip etmiştir.

 10. Sonuçlar 17 martta açıklanacakmış.

 11. Bir sayfada gördüm bende kardeşim.İnşallah hayırlısıyla.

 12. İnşallah kardeşim dediğin gibi pazartesi salı açıklanır. Hayırlısıyla inşallah.Ama bence daha var 5 6 günü bulur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir