23. Dönem POMEM Mülakat Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Anasayfa / POLİS ALIMLARI / POMEM / 23. Dönem POMEM Mülakat Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

23. Dönem POMEM Mülakat Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

POMEM Adayları, Polis Akademisi 23. Dönem POMEM Mülakat Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? sorusunu cevaplamaya çalışacağım.

23. Dönem POMEM Mülakat Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Polis Akademisi, 17 Ocak 2019 tarihinde yaptığı duyuru ile;

23. Dönem POMEM Giriş Sınavı kapsamında şahsen başvuruları kabul edilip, ön sağlık kontrolü ve fiziki yeterlilik sınavı aşamasında başarılı olarak Mülakat Sınavı aşamasına girmeye hak kazanan adayların Mülakat Sınavına nerede ve hangi tarihte alınacaklarını T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir.  Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav giriş duyurusu tebliğ niteliğindedir. Duyurusu ile mülakat tarihlerini açıkladı.

Mülakat işlemlerinin tamamlanmasından sonra adaylar için yapılan ön soruşturma sonrası ve puanlama sonucunda adaylara sonuçlar duyurulacaktır. Polis Akademisi daha önceki alımlarda olduğu gibi 23. Dönem POMEM Mülakat Sonuçları hakkında da herhangi bir tarih belirtmediği için merakla Polis Akademisi takip edeceğiz gibi görülüyor. 23. Dönem POMEM Mülakat Sonuçları açıklandığında sizlere buradan duyuracağız.

OKUMALISIN  2019 POMEM Yaş Şartı ve Yaş Hesaplama

 


YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberlerin tüm hakları Polis Asker Adayları'na ( www.polisaskeradaylari.com) aittir. www.polisaskeradaylari.com şeklinde aktif bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak linki gösterilmeden yapılan alıntılar için yasal işlem uygulanacaktır.

HEY ADAY ; Tüm alım ilanları Cep Telefonuna ÜCRETSİZ gelsin diyorsan. Aşağıdaki Uygulamamızı Telefonuna Kur Tüm Alım İlanları ve Polis, Asker, Bekçi, MSÜ, Subay, Astsubay Alımları Cep Telefonuna Yollayalım.

Polislik sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için polis adaylarına, içerisinde binlerce gerçek pomem mülakat soru ve cevabı olan polis mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce polis adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

İndirmek İçin LOGOLARA TIKLAYIN

>

15 Yorumlar

  1. abi sonuçlar açıklandıktan kaç gün sonra intibak eğitimi başlar.

  2. Tahmininiz var mı ? Sözlü mülakat ne zaman açıklanır ?

  3. ön soruşturmadan sonra mı pomem sözlü mülakat sonuçları açıklanacak

  4. Abi bende kasik fitigi olduğunu öğrendik intibahta sorun oluyormuş ameliyat olsam dikiş izi olacak sorun olur mu? Kapalida yapıyorlarmış ama devletteki doktor kapalı yapamıyorum dedi aciktada dikiş izi olur sorun olur mu açık olsam?

  5. Lisans mezunları alımlarda sanslimidir ?

  6. Abi polis akademisi kazandığımız taktirde ikamet edilen yere yakın okullara mı yerleştirme yapıyor?

  7. Genel sağlık muayenesi ne kadar sürede sonuçlanıyor bilginiz var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir