23. Dönem POMEM Mülakat Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

23. Dönem POMEM Mülakat Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
A+
A-

POMEM Adayları, Polis Akademisi 23. Dönem POMEM Mülakat Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? sorusunu cevaplamaya çalışacağım.

23. Dönem POMEM Mülakat Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Polis Akademisi, 17 Ocak 2019 tarihinde yaptığı duyuru ile;

23. Dönem POMEM Giriş Sınavı kapsamında şahsen başvuruları kabul edilip, ön sağlık kontrolü ve fiziki yeterlilik sınavı aşamasında başarılı olarak Mülakat Sınavı aşamasına girmeye hak kazanan adayların Mülakat Sınavına nerede ve hangi tarihte alınacaklarını T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir.  Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav giriş duyurusu tebliğ niteliğindedir. Duyurusu ile mülakat tarihlerini açıkladı.

Mülakat işlemlerinin tamamlanmasından sonra adaylar için yapılan ön soruşturma sonrası ve puanlama sonucunda adaylara sonuçlar duyurulacaktır. Polis Akademisi daha önceki alımlarda olduğu gibi 23. Dönem POMEM Mülakat Sonuçları hakkında da herhangi bir tarih belirtmediği için merakla Polis Akademisi takip edeceğiz gibi görülüyor. 23. Dönem POMEM Mülakat Sonuçları açıklandığında sizlere buradan duyuracağız.

 

YORUMLAR

  1. Sanem dedi ki:

    Bir sayfada gördüm bende kardeşim.İnşallah hayırlısıyla.

  2. Sanem dedi ki:

    İnşallah kardeşim dediğin gibi pazartesi salı açıklanır. Hayırlısıyla inşallah.Ama bence daha var 5 6 günü bulur

  3. Kerim dedi ki:

    17 MART.