Anasayfa / POLİS ALIMLARI / POMEM / 23. Dönem POMEM Mülakat Giriş Yerleri Açıklandı.

23. Dönem POMEM Mülakat Giriş Yerleri Açıklandı.

POMEM Adayları, 23. Dönem POMEM Mülakat Giriş Yerleri Açıklandı. 

Mülakat Tarihleri: 21 Ocak 2019 – 03 Şubat 2019

23. Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) Mülakat Giriş Sınavına Katılmaya Hak Kazanan Adayların Sınav Yerleri ile Tarihleri Açıklandı.

23. Dönem POMEM Giriş Sınavı kapsamında şahsen başvuruları kabul edilip, ön sağlık kontrolü ve fiziki yeterlilik sınavı aşamasında başarılı olarak Mülakat Sınavı aşamasına girmeye hak kazanan adayların Mülakat Sınavına nerede ve hangi tarihte alınacaklarını T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir.  Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav giriş duyurusu tebliğ niteliğindedir.

Adaylar Mülakat Sınavına gelirken “Sınav Giriş Belgesi” ve “Nüfus Cüzdanı”nın aslını yanlarında getireceklerdir.Ayrıca Sınav Giriş Belgesi üzerinde belirtilen sınav tarihi ile sınav yerinde hazır bulunacaklardır.

Mülakat Sınavı sonuçları ileriki bir tarihte Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sayfası www.pa.edu.tr adresinden adaylara duyurulacaktır. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav sonuç belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav sonuç duyurusu tebliğ niteliğindedir.

Adayların Sınav Merkezlerine girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer değişik elektronik eşya bulundurmaları yasaktır.

LİSANS MEZUNU ADAYLARIN SINAV GİRİŞ BELGESİ

ÖNLİSANS MEZUNU ADAYLARIN SINAV GİRİŞ BELGESİ

Polislik Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

 

24 Yorumlar

 1. Askerlik durum belgesini sonra getirsek ya da almam için izin verirlermi sınavım pazartesi 8 de

 2. Abi 23.dönem sözlü mülakatları yılbaşından sonra mi olur?

 3. Admin 23.donem pomem sözlü mülakat ne zaman olur

 4. Merhaba sayin adminler . Bir sorum olacak sizlere simdi 23. pomem aciklandi. hayirlisiyla kazananlar kazandi..
  24. pomem alimi icin TABAN PUANLARI onlisans ve lisansda bir dusme olabilirmi..? Sizce oluru nedir.?
  tesekkurler simdiden iyi calismalar..

 5. Pomem mülakatı ile subaylık mülakatı aynı güne denk geldi bu durum genel mi bir çözümü var mı bu gibi durumla karşılaşan var mı arkadaşlar?

 6. Türbanlı bayanlarda katılabilirmi pomeme

 7. admin mahkemem var fakat müşteki yani şikayetçi ve mağdur konumundayım polislik için sıkıntı oluşturur mu?

 8. Merhaba şimdi sözlü mülakatta bitti sayılır 23.donem pomem için acaba sonuçlar ne zaman açıklanır ve eğitim ne zaman başlar bi tahmin var midir acaba

 9. alkollu araba kullanmaktan kaza yaptım kamu davası hazırana ertelendı. alım olursa guvenlık arastırmasında bir sıkıntı cıkar mı acaba.

 10. merhaba boyum tam olarak 161 ama sporcuyum geçmişim iyi spor anlamında hiç törelans göstermezler mi?

 11. Pöh başvurusu yaptım şuan güvenlik soruşturması yapılacak. Babam feto ‘dan dolayı mahkemesi oldu ama 2 kez beraat kararı geldi şuan hâlâ yargıtay tekrardan inceleme yapıyor bi sıkıntı olurmu adlı sicil kaydı herşeyi temiz

 12. Başvurular 27 eylül de bitecek kaç gün sonra mülakata çağrılır ve sözlü mülâkat ile aynı gün mü olacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir