escort izmir


Anasayfa / POLİS ALIMLARI / POMEM / 24. Dönem POMEM Mülakat – Sözlü Sınav Ne Zaman?

24. Dönem POMEM Mülakat – Sözlü Sınav Ne Zaman?

POMEM Adayları, bu yazımda sizlere 24. Dönem POMEM Mülakat – Sözlü Sınav Ne Zaman? olacağı hakkında tahminlerimizi paylaşacağız.

24. Dönem POMEM Mülakat – Sözlü Sınav Ne Zaman?

Güven Masası için alımı planlanan bayan polis memurları için evrak teslim ve ön sağlık aşamaları sona erdi adaylar mülakat tarihlerinin açıklanmasını bekliyor. Polis Akademisi bu hafta resmi sitesinden yaptığı açıklamada Meslek İçi Komiserlik Mülakat tarihlerini açıkladı. Mülakatlar 20 Haziran – 05 Temmuz arasında Polis Akademisi Gölbaşı yerleşkesinde olacaktır.

Bu tarihlerde Polis Akademisi başka bir mülakat yapamayacağından dolayı 24. Dönem POMEM Mülakat tarihleri 05 Temmuzdan sonra olacağı yönündedir. Meslek İçi Komiser Yardımcısı için yapılan duyuru ise aşağıdaki gibidir:

5. Dönem İlk Derece Amirlik Eğitimi Fiziki Yeterlilik ve Mülakat/Sözlü sınavları 20 Haziran – 05 Temmuz 2019 (23 ve 30 Haziran hariç) tarihleri arasında Polis Akademisi Başkanlığı Gölbaşı yerleşkesinde yapılacak olup, sınava girmeye hak kazanan adayların sınav giriş belgeleri yayımlanmıştır.

Polislik Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

 

2 Yorumlar

  1. Sayın admin sizce 25. Pomem 1 ocak 1990 dan sonrası için mi olur yoksa 1 ocak 1991 mi sonrasi doğanlar icin mi olur?? Yanitlarsaniz sevinirim..

  2. Ankarada olacağı söylentisi var ne derece doğru ? Bilginiz var mı bu konuda ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir