24. Dönem POMEM Mülakat – Sözlü Sınav Ne Zaman?

24. Dönem POMEM Mülakat – Sözlü Sınav Ne Zaman?
A+
A-

POMEM Adayları, bu yazımda sizlere 24. Dönem POMEM Mülakat – Sözlü Sınav Ne Zaman? olacağı hakkında tahminlerimizi paylaşacağız.

24. Dönem POMEM Mülakat – Sözlü Sınav Ne Zaman?

Güven Masası için alımı planlanan bayan polis memurları için evrak teslim ve ön sağlık aşamaları sona erdi adaylar mülakat tarihlerinin açıklanmasını bekliyor. Polis Akademisi bu hafta resmi sitesinden yaptığı açıklamada Meslek İçi Komiserlik Mülakat tarihlerini açıkladı. Mülakatlar 20 Haziran – 05 Temmuz arasında Polis Akademisi Gölbaşı yerleşkesinde oldu. Bu mülakatların sona ermesi ile Polis Akademisinde herhangi bir mülakat olmadığından 24. Dönem POMEM Mülakat tarihleri için Temmuz ayının sonuna doğru bir duyuru geleceğini düşünüyoruz.

24. Dönem POMEM Sözlü – Mülakat Tarihleri ve Yerleri Açıklandı.

24. Dönem POMEM Giriş Sınavı Ön Sağlık Kontrolü ve Fiziki Yeterlilik aşamasını başarıyla geçen adayların Mülakat Sınavı 30 Temmuz-09 Ağustos 2019 tarihleri arasında yapılacaktır. Adayların sınav giriş belgeleri sınav tarihinden önce Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sitesi olan  www.pa.edu.tr internet adresinden yayınlanacaktır.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

YORUMLAR

  1. Orkun dedi ki:

    Sayın admin sizce 25. Pomem 1 ocak 1990 dan sonrası için mi olur yoksa 1 ocak 1991 mi sonrasi doğanlar icin mi olur?? Yanitlarsaniz sevinirim..

  2. Sema dedi ki:

    Ankarada olacağı söylentisi var ne derece doğru ? Bilginiz var mı bu konuda ?