Anasayfa / KOMİSER YRD. / 4. Dönem Meslek İçi PÖH Komiser Yardımcılığı Akademik Takvimi Açıklandı.

4. Dönem Meslek İçi PÖH Komiser Yardımcılığı Akademik Takvimi Açıklandı.

Özel Harekat Polisleri için yapılan 4. Dönem Meslek İçi PÖH Komiser Yardımcılığı Akademik Takvimi Polis Akademisi tarafından açıklandı.

4. Dönem Meslek İçi PÖH Komiser Yardımcılığı Akademik Takvimi

Emniyet Teşkilatının amir ihtiyacını karşılamak amacıyla, 16 Temmuz 2015 tarihli ve 29418 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Polis Akademisi Başkanlığı Polis Amirleri Eğitimi Merkezi Giriş ve Eğitim-Öğretim Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde Özel Harekat Başkanlığı merkez ve taşra teşkilatında fiilen görev yapan Özel Harekat branşlı emniyet mensubu adaylar arasından 500 erkek öğrenci adayı alımı için sınav yapılıp sınav sonuçları ise 2 Kasımda açıklanmıştı.

Asıl olarak başarılı olan adaylar 02-06/11/2018 tarihleri arasında 06 Kasım 2018 Salı günü (en son gün) en geç saat:18:30’ a kadar EBYS aracılığıyla veya bizzat gelerek geçici kayıt ön başvurularını Polis Akademisi Başkanlığı Gölbaşı Yerleşkesine yapacaklardır. (Yurtdışında görevli personel başvurusunu 0312 462 85 33 nolu faks numarasına gönderebilecektir.)

 

Polislik Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir