90. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Açıklandı. 90. Dönem ÖGG Sınav Sonuçları

90. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Açıklandı. 90. Dönem ÖGG Sınav Sonuçları

Özel Güvenlik Denetleme Daire Başkanlığı tarafından sınavı gerçekleştirilen 90. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Açıklandı. 90. Dönem ÖGG Sınav Sonuçları  hakkında bilgiler vereceğiz.

90. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Açıklandı. 90. Dönem ÖGG Sınav Sonuçları

Özel Güvenlik 90. Temel Eğitim sınav sonuçları 12 Mart 2021 tarihinde açıklandı.  Büyük bir heyecanla sınav sonucunu bekleyen adaylar sonunda puanlarını öğrenebilecekler. Bu sonuçlardan memnun olmayan adayların ise itiraz hakları vardır. Yazılı sınav sorularına veya yazılı sınav sonucuna itiraz eden adaylar Halk Bankası Şubelerine sınav adı ve kimlik bilgilerini bildirerek 15 TL ücret yatıracaklardır.

90. Özel Güvenlik Sınav Sonucu İçin Tıklayın

SİTEDE YOĞUNLUK OLDUĞUNDAN DOLAYI SONUCU EĞİTİM KURSUNUZU ARAYARAK ÖĞRENEBİLİRSİNİZ. 

Adaylar, ilgili banka hesabına yazılı sınav sorularına ve/veya yazılı sınav sonucuna itiraz ücretini yatırdıktan sonra Başkanlığımızın “www.egm.gov.tr/ozelguvenlik” web adresinde yer alan “Özel Güvenlik Personeli/Aday” uygulamasından kendi kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak itiraz açıklamasını belirttikten sonra adayın itiraz kaydı oluşturulmuş olacaktır. Ayrıca banka hesabına yatırdıkları sınav itiraz ücreti dekontlarını İl Emniyet Müdürlüğü Özel Güvenlik Şube Müdürlüklerine teslim edecek ve ilgili personel adayların veri girişlerini ÖGNET’e yapacaktır.

ÖGG Sınav Sonucu Nasıl Öğrenilir?

ÖGG sınav sonuçları Özel Güvenlik Daire Başkanlığı’nın internet sitesi üzerinden yayınlanmaktadır. Adaylar https://onlineislemler.egm.gov.tr/ozelguvenlik/Sayfalar/sinavsonuc.aspx adresinden sınav sonuçlarını görüntülemek için TC Kimlik No ile sorgulama yapması gerekiyor. Güvenlik sınav sonucu linkine tıklayan güvenlik görevlisi adayları, sonra “Temel Eğitim Sınav Sonucu” sayfasına yönlendirilerek bireysel sonuçlarını görüntüleyebilecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.