Bayburt POMEM - Polis Meslek Eğitim Merkezi - Adresi - Telefon No

Anasayfa / Polis Okulları / Bayburt POMEM – Polis Meslek Eğitim Merkezi

Bayburt POMEM – Polis Meslek Eğitim Merkezi

Polis Adayları, bu yazımda sizlere Bayburt POMEM – Polis Meslek Eğitim Merkezi hakkında bilgiler vereceğim.

Bayburt POMEM – Polis Meslek Eğitim Merkezi

Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğümüz;  8 Haziran 1996 tarihli Bakanlık Onayı ile açılmasına kararı verilmiştir. Ancak  Aralık 1997 yılında alınan karar uygulamaya konulmuşsa da  onay tarihi itibariyle polis okulu olarak kullanılacak geçici binanın hazır olmaması, personel atama zamanının geçmiş olması gibi sebeplerle Eylül 1998 yılında eğitim ve öğretime başlamıştır.

10.09.2003 tarihinde Bakanlar Kurulunca alınan karar 24.09.2003 Tarih ve 25239 Sayılı Resmi Gazete’de yayımlanmış; öncelikle Bayburt Polis Eğitim Merkezi Müdürlüğü, daha sonra Polis Meslek Yüksek Okulu’na,  30.07.2015 Tarihli Bakanlık onayı ile de  Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü’ne dönüştürülmüştür.

Bayburt POMEM – Polis Meslek Eğitim Merkezi İletişim

Telefon : 0 (458) 213 21 82

GSM     : 0 (505) 318 69 50

Faks     : 0 (458) 213 23 92

Zahit Mahallesi Çilçil Mevkii Mevlana Caddesi No: 22  Merkez / BAYBURT

Kaynak: http://bayburtpomem.pa.edu.tr/
OKUMALISIN  Samsun PMYO (Polis Meslek Yüksekokulu) Hakkında Her Şey

HEY ADAY ; Tüm alım ilanları Cep Telefonuna ÜCRETSİZ gelsin diyorsan. Aşağıdaki Uygulamamızı Telefonuna Kur Tüm Alım İlanları ve Polis, Asker, Bekçi, MSÜ, Subay, Astsubay Alımları Cep Telefonuna Yollayalım.

Polislik sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için polis adaylarına, içerisinde binlerce gerçek pomem mülakat soru ve cevabı olan polis mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce polis adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

İndirmek İçin LOGOLARA TIKLAYIN

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir