Ana sayfa Polis Okulları Elmadağ POMEM Şehit Mustafa BÜYÜKPOYRAZ Polis Meslek Eğitim Merkezi

Elmadağ POMEM Şehit Mustafa BÜYÜKPOYRAZ Polis Meslek Eğitim Merkezi

385
0
PAYLAŞ

Elmadağ POMEM Şehit Mustafa BÜYÜKPOYRAZ Polis Meslek Eğitim Merkezi, Milli Eğitim Bakanlığına üst düzey yönetici yetiştirmek üzere daha önce merhum Cumhurbaşkanı Turgut Özal tarafından temelleri atılan Milli Eğitim Akademisi’ne ait bina, arazi ve tesisler İçişleri Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı arasında düzenlenen protokol ile Polis Akademisi Başkanlığı’na devredilmiştir.

Türk Polis Teşkilatına Polis Memuru yetiştirmek amacı ile Polis Akademisi Başkanlığına bağlı Polis Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü olarak Ankara Polis Meslek Yüksekokulu adıyla 14.05.2011 gün ve 27934 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 2011/1764 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile kurulmuştur.

Ankara Polis Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü adı 14.10.2011 tarihli Bakanlar Kurulu kararı ile Elmadağ Polis Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü olarak değiştirilerek Resmi Gazetede yayımlanmıştır.

Bakanlık Makamının 30/07/2015 tarihli Olurları ile Elmadağ Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü ‘ne  dönüştürülen okulumuz, 26.04.2018 tarihli Bakanlık Onayına istinaden Elmadağ Şehit Mustafa BÜYÜKPOYRAZ Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü adı ile hizmete devam etmektedir.

Elmadağ POMEM Şehit Mustafa BÜYÜKPOYRAZ Polis Meslek Eğitim Merkezi

Elmadağ Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü hizmet binaları; İdari Bina, Konferans Salonu, Derslikler Binası, Yatakhane Blokları ve Yemekhane olmak üzere yedi (7) ana bina ile Güvenlik Karakol Amirliği’nden oluşmaktadır.

İdari Bina 4 katlı olup; Müdüriyet Makamı, Okul Müdür Yardımcılıkları, Şube Müdürlükleri ve Sağlık Ünitesi birimlerinden oluşmaktadır.

Sosyal tesisler olarak Açık Yüzme Havuzu, Tenis Kortu, Voleybol Sahası, Basketbol Sahası ve Halı Saha bulunmaktadır.

Yemekhane olarak kullanılan İki katlı binanın zemin katında Mutfak ve eklentileri ile 1050 kişilik öğrenci yemekhanesi bulunmaktadır. Üst katta Kantin, Öğrenci Dinlenme Salonları ve Kafeterya bulunmaktadır.

550 koltuk kapasitesine sahip Konferans salonu; Tiyatro, seminer, panel, sempozyum vb. sosyal etkinliklerde kullanılmaktadır.

Elmadağ Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü kütüphanesi ile 2 adet internet salonu bulunmaktadır.

A-B-C Bloklarından oluşan yatakhane binalarında, her blokta 6 kat ve bodrum katı bulunmaktadır. Her blokta oda sayısı 132 olup üç blokta toplam 396 oda mevcuttur.

Elmadağ Polis Meslek Eğitim Merkezi Adres ve İletişim

Adres : ELMADAĞ POMEM MÜDÜRLÜĞÜ

İstasyon Mah. Menderes Bulvarı No:56 Elmadağ/ANKARA

Telefon (Santral): 0 (312) 866 11 50

Telefon (Avea) : 0 (505) 318 06 45

Fax : 0 (312) 866 11 49

E-mail : [email protected]

Aklınıza takılan soruları uygulamamızdan ve sitemizden SORU SOR  menüsünden sorabilirsiniz.

TÜM POLİS - ASKER - BEKÇİ - MSÜ - HARP OKULLARI ALIMLARI CEP TELEFONUNA ÜCRETSİZ GELSİN DİYORSAN UYGULAMAMIZI TELEFONUNA KUR 

ÜCRETSİZ Uygulamamızı indirmek için resme tıklayın.

Aklınıza takılan soruları uygulamamızdan ve sitemizden SORU SOR  menüsünden sorabilirsiniz.

TÜM POLİS - ASKER - BEKÇİ - MSÜ - HARP OKULLARI ALIMLARI CEP TELEFONUNA ÜCRETSİZ GELSİN DİYORSAN UYGULAMAMIZI TELEFONUNA KUR 

ÜCRETSİZ Uygulamamızı indirmek için resme tıklayın.

Polislik sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için polis adaylarına, içerisinde binlerce gerçek pomem mülakat soru ve cevabı olan polis mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce polis adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

İndirmek İçin LOGOLARA TIKLAYIN

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum giriniz
Lütfen isminizi buraya yazınız