Bekçilik Başvuru Ücreti Ne Zaman ve Hangi Bankaya Yatırılacak?

Anasayfa / Bekçi Alımları / Bekçilik Başvuru Ücreti Ne Zaman ve Hangi Bankaya Yatırılacak?

Bekçilik Başvuru Ücreti Ne Zaman ve Hangi Bankaya Yatırılacak?

Bekçi Adayları,  bu yazımızda sizlere Bekçilik Başvuru Ücreti Ne Zaman ve Hangi Bankaya Yatırılacak? hakkın da bilgiler vereceğim. Arkadaşlar yazının sonundaki haberleri okumadan geçmeyin.

Bekçilik Başvuru Ücreti Ne Zaman ve Hangi Bankaya Yatırılacak?

Bekçi alımlarını Polis Akademisi yaptığından dolayı bu aşamalar için belirli bir ücret almaktadır. Geçen dönem alımı yapılan Bekçi alımında ön başvuru yapmak için Polis Akademisi tarafından açılan Polis Akademisi Başkanlığı Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğünün Halkbank Gölbaşı Şubesi/ANKARA “1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavı” isimli hesabına yatırıldı. 2019 alımında ise Polis Akademisi yeniden duyuru yayınlayarak yatırılması gereken ücreti ve hesap numarasını açıklayacaktır. Geçen dönem ki sınav ücreti: 100.00 t idi.

81 İL  ÖN BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYIN

ANKARA – İSTANBUL İLÇELERİ ÖN BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN

Bu para yatırma işlemi Polis Akademisi tarafından kılavuz yayınlandığında paranın yatırılma tarihi ve saatleri belirtilecektir. 

2019/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavı” için kılavuz yayınlandığında sınav ücretini sizlere buradan açıklayacağız.

OKUMALISIN  Çankırı POMEM - Bekçi Meslek İçi Eğitim Duyurusu

Para yatırma işlemleri ise sadece Halkbank şubelerinden, ATM’lerinden ve internet bankacılığından başvuru ücreti yatırılabiliyor. (İnternet Bankacılığından ücret yatıran adayların dekont çıktısı almaları gerekmektedir.)

Şehit veya Vazife malulü olanların eş veya çocukları sınav ücreti yatırmıyorlar. 

Bu ücretin içerisinde Yazılı Sınav ücreti de oluyor.

2019 Bekçilik Başvuru Ücreti Yatırma Resimli Anlatım

2019 Çarşı ve Mahalle Bekçiliği 2. Dönem Başvuru Kılavuzu
2019 Bekçi Alımı Yapılacak İller ve Kontenjanları – 8 Bin Bekçi Alımı
2019 Bekçi Yaş Sınırı ve Hesaplama
2019 Bekçi Boy Kilo Hesaplama İçin Tıklayın 
Bekçilik Başvurusu Nereye ve Nasıl Yapılır?
Bayan Bekçi Alımı Ne Zaman Olacak?
Bekçi Nasıl Olunur? Bekçi Olma Şartları Neler?

ÜCRETSİZ BEKÇİLİK sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için BEKÇİ adaylarına, içerisinde binlerce gerçek BEKÇİ mülakat soru ve cevabı olan BEKÇİ mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce BEKÇİ adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

ÜCRETSİZ İndirmek İçin LOGOLARA TIKLAYIN

Bir Yorum

  1. slm sınav tarihi nezaman bide benim kafama takılan su soru var ben şuan sözleşmeli askerlik yapıyorum bu hafta ikahmet memlekete aldim memleketimde bekçilik yapabilirmiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir