Bekçilik Mülakat Tarihini Değiştirme Nasıl Oluyor?

Bekçilik Mülakat Tarihini Değiştirme Nasıl Oluyor?

Bekçi adayları bu yazımda sizlere Bekçilik Mülakat Tarihini Değiştirme Nasıl Oluyor? hakkında bilgiler vereceğim. Yazının sonunda bunun için bir dilekçe örneği paylaşacağım.

Bekçilik Mülakat Tarihini Değiştirme Nasıl Oluyor?

Arkadaşlar bazı sebeplerden dolayı mülakat tarihi gününde sınavınız ya da önemli bir mazeretiniz olabilir. Mülakat tarihi değiştirme işlemi daha önceleri oldu ama bilinmelidir ki bu Polis Akademisinin insiyatifindedir. Mülakata gireceğiniz yerler belli olduktan sonra mülakat tarihinde düğününüz, sınavınız yada her hangi bir rahatsızlığınız var bu durumu mülakata katılacağınız okula dilekçe ve bunu kanıtlayacak belgelerle fakslamınız lazım. Daha sonra okulu arayarak faksın gelip gelmediğini ve neticenin ne olacağını öğrenmeniz gerekmektedir. Yani siz dilekçe yolladınız diye kabul edilecek anlamına gelmiyor.

 ERZURUM POLİS MESLEK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ’NE

 

Dilekçedeki mazereti kendinize göre düzeltebilirsiniz. Geçerli olan mazeretler genellikle kabul ediliyor. Her zaman dediğimiz gibi mülakat tarihini değiştirme kararına Sınav Giriş yerinde yazan okul karar veriyor. Her dilekçe olumlu sonuçlanacak anlamına gelmiyor. 

 ERZURUM POLİS MESLEK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ’NE

 

2019/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Sözlü Sınav  tarihim  02.10.2019 olarak belirlenmiştir. İlgili tarihte Anadolu Üniversitesi Açıköğretim sınavına katılacağımdan dolayı, aday başvuru, seçme ve değerlendirme tarihimin değiştirilmesini istiyorum.

 

Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

 

Aday No:                                                                                                                                          02/10/2019

T.C. Kimlik No:                                                                                                                                   Adı Soyadı

Telefon:                                                                                                                                                      İmza

Adres:

Bu dilekçenizi kanıtlayacak evraklarla birlikte yollayınız. 

 

Bekçilik Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: Content is protected !!