Bekçilik Yazılı Sınava Nasıl Çalışmalıyım? Bekçilik Yazılı Sınav Kaynakları Neler?

Anasayfa / Bekçi Alımları / Bekçilik Yazılı Sınav Kaynakları Neler?

Bekçilik Yazılı Sınav Kaynakları Neler?

Bekçi adayları, ön sağlık ve evrak teslim aşamasını  geçtikten sonra akıllarındaki soru ise Bekçilik Yazılı Sınava Nasıl Çalışmalıyım? Bekçilik Yazılı Sınav Kaynakları Neler? oluyor. Bu yazımızda Bekçilik Yazılı Sınava Nasıl Çalışmalıyım? Bekçilik Yazılı Sınav Kaynakları Neler? sorusuna cevap vereceğim. Bu sınav süresinde sizlere elimden geldikçe yardımcı olacağım.

Bekçilik yazılı sınavı Türkçe, Sosyal Bilgiler, Fen Bilgisi, Hayat Bilgisi, Matematik ve Genel kültür testlerinden oluşacaktır. Bu sınavdaki sorular bana kalırsa lise mezunlarının girdiği YKS tarzı sorular olacağını göstermektedir. Bu alanda piyasada bulunan bazı kaynaklar ise;

2018 Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınavı Hazırlık Kitabı Data Yayınları

Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Mülakat ve Yazılı Sınav Hazırlık

Bekçim Çarşı Ve Mahalle Bekçilik Sınavı Next Level Kariyer Yayınları

Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Mülakat ve Yazılı Sınav Hazırlık Kılavuzu Yargı Yayınları

Araştırdığımız ve bulduğumuz yayınevleri bunlar ancak bizler sizlere sitemiz üzerinden Yazılı Sınava Hazırlık için birçok test oluşturup çözerek sınava hazırlanmasını sağlayacağız. Deneme olarak ise 80 soruluk bir deneme oluşturduk.  Bekçilik Yazılı Deneme Sınavı Çöz 1 TIKLAYIN  

OKUMALISIN  Polis ve Bekçi Personel Kimlik Kartları Değişiyor İşte Yeni Kimlikler

Sizler için oluşturduğumuz Facebook Grubumuza birçok sorudan oluşan denemeler ve çalışma soru cevapları ekleyeceğiz. Facebook Grubumuza katılın.

BEKÇİ ADAYLARI FACEBOOK GRUBU İÇİN TIKLAYIN.

BEKÇİ  ADAYLARI İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYIN

Aklınıza takılan soruları uygulamamızdan ve sitemizden Soru Sor menüsünden sorabilirsiniz.

Polis -Asker -Bekçi Alımları  Hakkında Her Şeyi Uygulamamızda Bulabilirsiniz. Sorularınızı Uygulamamız üzerinden sorabilir ve bildirim alabilirsiniz.

Uygulamamızı indirmek için Tıklayın 


YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberlerin tüm hakları Polis Asker Adayları'na ( www.polisaskeradaylari.com) aittir. www.polisaskeradaylari.com şeklinde aktif bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak linki gösterilmeden yapılan alıntılar için yasal işlem uygulanacaktır.

HEY ADAY ; Tüm alım ilanları Cep Telefonuna ÜCRETSİZ gelsin diyorsan. Aşağıdaki Uygulamamızı Telefonuna Kur Tüm Alım İlanları ve Polis, Asker, Bekçi, MSÜ, Subay, Astsubay Alımları Cep Telefonuna Yollayalım.

BEKÇİLİK sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için BEKÇİ adaylarına, içerisinde binlerce gerçek BEKÇİ mülakat soru ve cevabı olan BEKÇİ mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce BEKÇİ adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

ÜCRETSİZ İndirmek İçin LOGOLARA TIKLAYIN

6 Yorumlar

  1. hatay iline yeni bekcilik alımi olacakmı

  2. Merhaba ben bekçilik için sağlık kontrölune gittim başvuru yaptım şimdi nerden takip edeceğim ikinci aşamasına geçip gecmedigimk

  3. Yardımcı olabilir misiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir