Anasayfa / Bekçi Alımları / Bekçilik Yazılı Sınav Sorularına İtiraz Nasıl Oluyor?

Bekçilik Yazılı Sınav Sorularına İtiraz Nasıl Oluyor?

Bekçi Adayları, bu yazımızda sizlere Bekçilik Yazılı Sınav Sorularına İtiraz Nasıl Oluyor? hakkında bilgiler vereceğim.

Bekçilik Yazılı Sınav Sorularına İtiraz Nasıl Oluyor?

Polis Akademisi tarafından yapılan duyuru aşağıdaki gibidir. Yani itirazlar şu şekilde olacaktır.

13/07/2019 tarihinde yapılan 2019/1. ve 2019/2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavlarına katılan adaylar,

Bekçilik Yazılı Sınav Sonucuna İtiraz Nasıl Yapılacak – Aşamalar TIKLAYIN

Milli Eğitim Bakanlığının resmi internet sitesi http://www.meb.gov.tr  ya da http://www.odsgm.meb.gov.tr adresinde yayımlanan sınav sorularına ve uygulamasına ilişkin itiraz dilekçelerini 18 Temmuz 2019 tarihi saat 17.00’a kadar şahsen veya faks (0 312 462 87 29) ile POLİS AKADEMİSİ BAŞKANLIĞINA ulaştıracaklardır.

İtirazlara ilişkin değerlendirme sonuçları 24 Temmuz 2019 tarihinde adaylara dilekçelerinde belirtecekleri irtibat numaraları ile bildirilecektir.

Adaylar, itiraz başvurularını MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesinin T.C. Ziraat Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası ve Türkiye Halk Bankası şubelerinden herhangi birine, “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile 20 TL (yirmi TL KDV Dâhil) itiraz ücreti yatırarak alınan banka dekontu/ATM işlem fişi ve sınav adının yazılı olduğu dilekçe ile yapacaklardır.

Süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar ile adayın T. C. kimlik numarası, adı, soyadı, imzası, iletişim bilgileri, banka dekontu/ATM işlem fişi olmayan dilekçe ile yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır.

Başvurusu ya da sınavı geçersiz sayılan, sınava girmeyen, sınava alınmayan ya da sınavdan çıkarılan adayların bu konuyla ilgili itiraz başvuruları dikkate alınmaz.

Sınav sonuçları 07 Ağustos 2019 tarihinde açıklanacak olup, sınav sonuçlarına yapılacak itirazlar 09 Ağustos 2019 tarihi saat 17.00’a kadar aynı usullerle yapılacaktır.

 

Bekçilik Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

24 Yorumlar

 1. Arkadaşlar g20 zirvesine mısır da katılmıştır burdaki çıkan soru yanlış olmuştur siklarda endonezya ve mısır yer almaktadır soruda yanlışlık olmuştur.

 2. B Kitapçığı 32. Soru hatalı. Nemrut harabeleri insan yapımı tamam ama safranbolu evleri doğal güzellik mi ?

 3. hangii soru iptal edildi admin.

 4. 32. Soru kardeşim B kitapçığında

 5. Beyler o soruyu bnde safronbolu evleri yaaptim ama hatali degil dogal yolla olusan hangisidir diye sormuyor dogal guzzellik olarak kabul edileni soruyor nemrut harabeleri tarihi eser diye geciyor safranbolu evleri de guzellik olarak kabul edilmis

 6. Admin g20 zirvesi ile ilgili soru hatalı olduğunu düşünmüyorum

 7. 49.49 ile başarısız sayılmışım. İtiraz nasıl edebilirim? Yardımcı olabilir misiniz?

 8. 20 tl yatırdık dilekce yazdık ama fax yollayamıyoruz 0312 462 8533 nolu telefon faxda sürekli hata veriyo telefonla arıyoruzz cevap veren yok

 9. İtiraz için şahsen gitmemiz gerekiyor mu yoksa fax olarak yapsak olur mu ?

 10. İtiraz dilekçesini a4’ten dökümanı alıp boşlukları tükenmez kalemlemi dolduruyoruz yoksa hepsini tükenmez kalemle a4e yazıyoruz ?

 11. Bende 49.49 kalmisim itiraz edicem hata veriyo
  Cimer yazin arkadaslar en azindan ordan dönüş aliriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir