Bitlis POMEM - Polis Meslek Eğitim Merkezi - Adresi - Telefon No

Anasayfa / Polis Okulları / Bitlis POMEM – Polis Meslek Eğitim Merkezi

Bitlis POMEM – Polis Meslek Eğitim Merkezi

Polis Adayları, bu yazımda sizlere Bitlis POMEM – Polis Meslek Eğitim Merkezi hakkında bilgiler vereceğim.

Bitlis POMEM – Polis Meslek Eğitim Merkezi

Okulumuz, Bitlis İl Merkezine 10 Km. mesafede, Rahva Mevkiinde Bitlis- Van Karayolu üzerinde kurulu bulunmaktadır. Okulumuz Emniyet Genel Müdürlüğünce yaptırılan proje kapsamında Başbakanlık Toplu Konut İdaresince 2005 yılında yapımına başlanmış olup, 07 Ağustos 2009 tarihinde açılışa hazır hale gelmiştir. Okulumuzun projelendirilmesi Polis Meslek Yüksekokulu olarak tasarlandığından, ihtiyaçları karşılama açısından yeterlidir. Okulumuz 576 yatılı öğrenciye hizmet verebilecek kapasitededir.

Okulumuz yaşam kalitesini arttıracak pek çok ayrıntı düşünülerek projelendirilmiştir. Okulumuzun ağır kış şartlarının yaşandığı bir bölgede olması nedeni ile tüm bloklar içeriden birbirine uyumlu bağlantılarla geçiş sağlanacak şekilde entegre edilmiş, eğitim ortamları, yaşam ve sosyal üniteleri ihtiyaca uygun olarak dizayn edilmiştir.

Bitlis POMEM – Polis Meslek Eğitim Merkezi İletişim

BİTLİS POLİS MESLEK EĞİTİM MERKEZİ

OKUMALISIN  Rüştü Ünsal PMYO - Polis Meslek Yüksek Okulu

Beşminare Mah. 1327 Sokak No:21 / BİTLİS

TEL : (434) 228 33 00    (505) 318 13 58

FAX : (434) 228 33 02

Kaynak: http://bitlispomem.pa.edu.tr


HEY ADAY ; Tüm alım ilanları Cep Telefonuna ÜCRETSİZ gelsin diyorsan. Aşağıdaki Uygulamamızı Telefonuna Kur Tüm Alım İlanları ve Polis, Asker, Bekçi, MSÜ, Subay, Astsubay Alımları Cep Telefonuna Yollayalım.

Polislik sözlü mülakat  sürecinin en önemli ayağının ilk 60 saniye olduğunu unutmayın. Bu süreçte kurulda oluşturacağınız olumlu ve bilgi dolu intiba, mesleğe atacağınız adımın en önemli noktası olabilir. Bu sürece hazırlanmak için polis adaylarına, içerisinde binlerce gerçek pomem mülakat soru ve cevabı olan polis mülakatları uygulamamızı tavsiye ederiz. Binlerce polis adayına sınavı kazandırdığımız için hem mutlu hem de iddialıyız.

İndirmek İçin LOGOLARA TIKLAYIN

>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir