Gaziantep Polis Evi – 2020 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri

Gaziantep Polis Evi – 2020 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri

Bu yazımızda sizlere Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren Gaziantep Polis Evi – 2020 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri hakkında bilgiler vereceğiz.

UYARI: Değerli okuyucular fiyat listeleri ve yemek listeleri devamlı değişiklik gösterdiğinden dolayı aşağıdaki telefon numaralarından oda ücretleri dahil polis evi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gaziantep Polis Evi

Polis Evi Müdürlüğümüzde konaklama hizmetleri, Barınak Büro Amirliği tarafından verilmekte olup, konaklama bölümümüz, 1 engelli, 6 suit, 12 double, 31 single olmak üzere toplam 51 oda 108 yatak kapasitesine sahiptir. Odalarda 24 kanallı televizyon, telefon, kablosuz internet, mini bar ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Sosyal tesisimizde, Başbakanlığın 2008/5 sayılı genelgesi kapsamında müracaatta bulunan ve İlimizde sosyal tesisi bulunmadığını RESMİ BELGE İLE BEYAN EDEN kamu kurum ve kuruluşlarının personeline, tesiste yer olması durumunda Emniyet Teşkilat Mensuplarına uygulanan fiyatlar uygulanır.

Polis Evi Müdürlüğümüzde, teşkilat mensuplarımızın ve konuklarımızın istifadesine sunulmuş olan 22 dönümlük yeşil arazi üzerinde spor kompleksi, açık yüzme havuzu, yürüyüş parkurları ve dinlenme kamelyalarının yanı sıra 1 adet tenis kortu ve basketbol sahası bulunmaktadır.

Polis evimize moral ve dinlenme amacı ile gelen teşkilat mensuplarımız ve yakınlarının spor ihtiyaçlarını karşılamak üzere 24 dönümlük yeşil alan üzerinde bulunan yürüyüş Parkuru mevcuttur.
Tenis kortumuz uluslararası standartlarda kum halı saha olup, aynı anda ikili ve dörtlü maç yapılabilecek kapasitededir.

400 kişilik klimalı, çok amaçlı salonu ile toplu yemekler, eğlenceler, törenler ve diğer etkinlikler için teşkilat mensupları ve yakınlarına hizmet vermektedir.

Gaziantep Polis Evi

Adres: Osmangazi, 56062. Cd. No:23, 27080 Şehitkamil/Gaziantep
Telefon: 0342 3600400 – 0505 3182740
Fax: 0342 3600180

Gaziantep Polis Evi Ulaşım

Gaziantep Polis Evi Müdürlüğü, Üniversite yolu üzeri, şehir merkezine 5 km. mesafede bulunmaktadır. Polis Evi Müdürlüğümüze, şehir merkezinden Perilikaya – Ünaldı-75. Yıl Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi, yeni Çocuk Hastanesi hattında çalışan şehir içi dolmuşlar ve yine şehir merkezinden 75. Yıl Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi, yeni Çocuk Hastanesi güzergahında çalışan belediye ve Özel Halk Otobüsleri ile ulaşılabilmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: Content is protected !!