Mersin Polis Evi – 2021 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri

Mersin Polis Evi – 2021 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri

Bu yazımızda sizlere Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren Mersin Polis Evi – 2021 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri hakkında bilgiler vereceğiz.

UYARI: Değerli okuyucular fiyat listeleri ve yemek listeleri devamlı değişiklik gösterdiğinden dolayı aşağıdaki telefon numaralarından oda ücretleri dahil polis evi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mersin Polis Evi

Otel Bölümü: Otelimiz 3 katlı olup, 40 oda, 64 yatak 81 kişi kapasite ile hizmet vermektedir. 4 suit, 3 Aile Odası (Duble+Tek), 10 Double (Çift Kişilik Yatak),  21 Standart (2 Tek Kişilik Yatak) ve 2 Tek kişilik odalardan oluşmaktadır. Yapılan tadilat ve yenileme çalışmaları ile odalarımıza yeni bir görünüm kazandırılmıştır. Her odada klima, mini buzdolabı, kablolu tv bağlantılı LCD televizyon, kablosuz internet sistemi, banyo ve WC’ler mevcuttur.

Restoran Bölümü: 85 Kişi kapasiteli olup, sabah kahvaltısı, hafta içi öğlen tabldot yemeği ve akşamları alakart yemekleri ile hizmet vermektedir. Ayrıca Cumartesi ve Pazar günleri açık büfe kahvaltı hizmeti bulunmaktadır. Yaz sezonunda akşam yemekleri hizmet binamızın Deniz kısmında bulunan bahçe bölümünde verilmektedir.

 Çok Amaçlı Salon Bölümü : 230 Kişi kapasiteli olup, mensuplarımızın moral ve motivasyonunu arttırmak amacıyla toplantı, eğitim, yemek ve organizasyonlar da kullanılmaktadır. Organizasyonlar için talep edilmesi durumunda canlı müzik ve fotoğraf çekimi hizmeti sağlanmaktadır.

Pastane Bölümü: Pastane kısmında yaş pasta, Tuzlu ve Şekerli Kuru Pasta  ile Spencial pasta ve sütlü tatlıların üretimi yapılabilmektedir.

Hizmet binasının bahçesinde mescit ile eğitim toplantı ve dinlenme salonu bulunmakta olup, salonda ve bahçe kısmında bulunan oturma alanında çay, dondurma, sıcak ve soğuk içecek satışı bulunmaktadır. Ayrıca Digitürk (Bein Sports) maç yayınları ile bahçede çocukların eğlenebileceği park bulunmaktadır.

2021 Yılı Polis Evi Konaklama Ücretleri 

Silifke Polis Evi 2021 Yılı Konaklama Ücreti 

2 Veya Daha Fazla Yataklı Odada Tek Yatak: Teşkilat – Kamu Mensubu: 50.00
2 Veya Daha Fazla Yataklı Odada Tek Yatak: Yabancı – Onaylı Misafir : 50.00
2 Veya Daha Fazla Yataklı Odada Tek Yatak – Deniz Manzara: Teşkilat – Kamu Mensubu: 60.00
2 Veya Daha Fazla Yataklı Odada Tek Yatak – Deniz Manzara: Yabancı – Onaylı Misafir : 120.00
3 Kişilik Suit Oda (Yatak odası, salon ve diğer aile bireylerinin yatabilecekleri oda): Teşkilat – Kamu Mensubu: 140.00
3 Kişilik Suit Oda (Yatak odası, salon ve diğer aile bireylerinin yatabilecekleri oda): Yabancı – Onaylı Misafir : 280.00
3 Kişilik Suit Oda (Yatak odası, salon ve diğer aile bireylerinin yatabilecekleri oda) Deniz Manzara: Teşkilat – Kamu Mensubu: 170.00
3 Kişilik Suit Oda (Yatak odası, salon ve diğer aile bireylerinin yatabilecekleri oda) Deniz Manzara: Yabancı – Onaylı Misafir : 340.00

Anamur Polis Evi 2021 Yılı Konaklama Ücreti 

Tek Kişilik Yatak Ücreti:
Teşkilat Mensubu – Kamu Mensubu: 50.00 TL
Onaylı Misafir – Yabancı Konuk: 100.00 TL

Tarsus Polis Evi 2021 Yılı Konaklama Ücreti 

Tek Kişilik Yatak Ücreti:
Teşkilat Mensubu – Kamu Mensubu: 37,50 TL
Onaylı Misafir – Yabancı Konuk: 75,00 TL

Mersin Polis Evi İletişim

Mersin Polisevi Şube Müdürlüğü Akkent Mah. GMK. Bulvarı  NO : 555 Yenişehir/MERSİN adresinde kıyı sahil şeridinde bulunmaktadır.

0.324.341 18 89 – 90
0.324.341 18 91
ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.