Antalya Polis Evi – 2020 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri

Antalya Polis Evi –  2020 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri

Bu yazımızda sizlere Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren Antalya Polis Evi – 2020 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri hakkında bilgiler vereceğiz.

UYARI: Değerli okuyucular fiyat listeleri ve yemek listeleri devamlı değişiklik gösterdiğinden dolayı aşağıdaki telefon numaralarından oda ücretleri dahil polis evi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Antalya Polis Evi İletişim 

Adres: Varlık Mah. Teomanpaşa Cad. No: 104/C Muratpaşa/ ANTALYA
Telefon: 0 505 318 07 35 – 0 242 247 85 16
Fax: 0 242 248 54 50

Rezervasyon Merkezi

Telefon: 0 850 247 0 155

Antalya Polis Evi Konaklama Ücreti

Geçici Görevli Personel İçin Harcırah Kanunu ve  Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ Hükümleri  Uygulanır
5-15 Derece arası geçici görevli memurlar için                                           58,13 TL
1-4 Derece arası geçici görevli memurlar için                                             59,78 TL
1-4 Derece arası geçici görevli memurlar için (Ek gösterge 3000-5000)    67,80 TL
Denetim Elemanları için                                                                             100,62 TL

Antalya Doğu (Alanya) Girişi ve Havalimanı’ndan Müdürlüğümüze

Havalimanı yanından şehre giriş yapın, önünüze çıkacak olan büyük kavşaktan (Demokrasi Kavşağı) sağa Kemer istikametine dönüş yapın, önünüze çıkacak olan 5 adet büyük kavşaktan direkt devam edin, 6. kavşaktan (İller Bankası köprülü kavşağından) Kemer istikametine dönüş yapın,  önünüze gelecek olan ilk ışıklı kavşaktan sola (100.Yıl Bulvarı) devam edin, önünüze gelen ilk gelen alt geçitten geçtikten sonra, sağdan 2. araya girin (Halk Bankasının olduğu köşeden), 200 Metre sonra gördüğünüz trafik ışıklarına geldiğinizde sağ tarafta  Müdürlüğümüzü göreceksiniz.

Antalya Kuzey (Fethiye Burdur istikameti) Girişi’nden Müdürlüğümüze

Şehre girdiğiniz andan itibaren devam edin, sağda otogarın olduğu büyük kavşaktan sağa (Kemer istikametine) dönün, önünüze gelecek olan ilk ışıklı kavşaktan sola (100.Yıl Bulvarı) devam edin, önünüze gelen ilk gelen alt geçitten geçtikten sonra, sağdan 2. araya girin (Halk Bankasının olduğu köşeden), 200 Metre sonra gördüğünüz trafik ışıklarına geldiğinizde sağ tarafta  Müdürlüğümüzü göreceksiniz.

Antalya Batı (Kemer) Girişi’nden Müdürlüğümüze

Akdeniz Bulvarı boyunca (Konyaaltı sahili yanından devam eden cadde) Dumlupınar Bulvarı’na kadar ilerleyin.  (Plajların bittiği yer sağda Hillside Su oteli solda Migros Alışveriş Merkezinin olduğu cadde üzerinde devam edin). Yol üzerinde karşılaşacağınız ilk büyük kavşaktan, sağa, 100.Yıl Bulvarı’na dönün. Bu caddeden devam edin önünüze gelen ilk gelen alt geçitten geçtikten sonra, sağdan 2. araya girin (Halk Bankasının olduğu köşeden), 200 Metre sonra gördüğünüz trafik ışıklarına geldiğinizde sağ tarafta  Müdürlüğümüzü göreceksiniz.

Havalimanından Polis Evine Gidiş

Havalimanından her yarım saatte bir kalkan Büyükşehir Belediyesine ait 600 numaralı otobüs ile gelinebilinir. Ayrıca hafifi raylı sistem ile il merkezine (Markantalya durağı) gelinir. Buradan herhangi bir otobüs yada taksi ile ulaşım sağlanabilir.

Otogardan Polis Evine Gidiş 

Şehirlerarası Otobüs terminalinden Büyükşehir Belediyesine ait 600 ve 92 numaralı otobüsleri ile gelinebilinir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: Content is protected !!