Afyonkarahisar Polis Evi – 2020 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri

Afyonkarahisar Polis Evi – 2020 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri

Bu yazımızda sizlere Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren Afyonkarahisar Polis Evi – Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri hakkında bilgiler vereceğiz.

UYARI: Değerli okuyucular fiyat listeleri ve yemek listeleri devamlı değişiklik gösterdiğinden dolayı aşağıdaki telefon numaralarından oda ücretleri dahil polis evi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Afyonkarahisar Polis Evi

Afyonkarahisar Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğü 20/03/2015 tarihinde İçişleri Bakanlığı kuruluş ve Emniyet Genel Müdürlüğü’nün 11/11/2015 tarihli açılış onaylarına istinaden 15/12/2015 tarihinde hizmet açılmıştır. Tesisimiz, 66 oda, 132 yatak kapasiteli, 2 adet 90 ve 60 kişi kapasiteli toplantı salonu, 250 kişilik açık büfe ve isteğe bağlı alakart hizmeti veren  Restaurant, 250 kişilik nişan, düğün ve kokteyl ile toplu organizasyonlarda kullanılmak üzere  çok amaçlı  Salon, 100 kişilik Kafeterya, Vitamin Kafe, Spor Salonu, 4 adet Türk Hamamı, 20 adet Özel Aile Banyosu, 4 adet Sauna, Bay, Bayan Kuaförleri ve Yüzme Havuzundan oluşmaktadır.
Konaklama içerisinde yararlanılan tesisimiz aktivitelerinden (Spor Salonu, Türk Hamamı, Sauna, Yüzme Havuzu) konaklama haricinde faydalanmak üzere 3, 6, 12 aylık üyelik sistemi kurulmuş olup ilgili yönetmelik gereğince çok cazip koşullarda hizmet sunulmaktadır. Konum itibariyle Şehir Merkezine ulaşımı kolay olmakla birlikte, İç Anadolu, Ege, Marmara ve Akdeniz Bölgelerinin kesiştiği bir noktadadır.
Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğümüz, teşkilatımız personeline, şehit ailelerine, gazilere,  teşkilat personelinden onaylı vatandaşlarımıza, vazife malullerine, eş ve çocukları ile tüm kamu personeline tatil ve kurumsal olarak yapılacak  hizmet içi eğitim, seminer, çalıştay,  konferans, toplantı vb. etkinliklerde kaliteli  hizmet vermektedir. Sosyal ve kültürel ilişkilerin geliştirilmesini, pekiştirilmesini, moral ve motivasyon kazandırılmasını sağlayan, zamanınızı en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz rahat ve konforlu bir ortama sahiptir.

Afyonkarahisar Polis Evi

Adres: Dörtyol Mahallesi Afyon Kütahya Yolu Bulvarı, D:12, 03030 Afyonkarahisar
Telefon: (0272) 251 52 62
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: Content is protected !!