Düzce Polis Evi – 2020 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri

Düzce Polis Evi – 2020 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri

Bu yazımızda sizlere Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren Düzce Polis Evi – 2020 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri hakkında bilgiler vereceğiz.

UYARI: Değerli okuyucular fiyat listeleri ve yemek listeleri devamlı değişiklik gösterdiğinden dolayı aşağıdaki telefon numaralarından oda ücretleri dahil polis evi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Düzce Polis Evi

Toplam 12 oda (3 tek,5 çift, 1 Üç ve 1 dört yataklı oda ile 2 suit oda) mevcut olup, tamamında banyo, sıcak su, televizyon, buzdolabı  ve internet bulunmaktadır. Ayrıca 2 suit odada ve 2 normal odada klima mevcuttur.
Düzce Polis evi  restorantında hafta içi öğlen tabldot yemek hizmeti verilmekte olup, Yenikent Polis Merkezi Amirliği üst katında bulunan Yenikent  mavi salon da ise özel günlerinizde (düğün, nişan, kına, sünnet vb. yemekler) talebinize göre etkinlikler yapılmaktadır.
Personelimiz klima tesisatlı kırmızı ve mavi salonlarımızile Yenikent Mavi Terastan lokal olarak faydalanmaktadır.
Bay kuaför hizmeti bulunmaktadır. Yenikent  mavi salon Hafta içi ve hafta sonu personelimize lokal olarak  hizmet vermektedir. Personelimizin ihtiyacını karşılamak üzere düğün, nişan ve özel günlerde hizmet vermektedir.

Düzce Polis Evi İletişim

Adres:: Camikebir Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Sok. No:13 Merkez/Düzce
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: Content is protected !!