Bilecik Polis Evi – 2020 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri

Bilecik Polis Evi – 2020 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri

Bu yazımızda sizlere Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren Bilecik Polis Evi – 2020 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri hakkında bilgiler vereceğiz.

UYARI: Değerli okuyucular fiyat listeleri ve yemek listeleri devamlı değişiklik gösterdiğinden dolayı aşağıdaki telefon numaralarından oda ücretleri dahil polis evi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bilecik Polis Evi

Bilecik Polisevi Şube Müdürlüğü, İlimiz Hürriyet Mahallesi İstanbul Eskişehir Asfaltı No:72/1 sayılı yerde, 11036 metre kare alan üzerine 28/12/1999 tarihinde kurulmuştur.
Polisevi Şube Müdürlüğü : Restaurant, Otel, Sauna, Kondisyon Salonu, Düğün Salonu, Yazlık Bahçe, Vip Salonu, Amir Lokali, Memur Lokali, Mutfak, Çamaşırhane ve Bulaşıkhane ile faaliyet göstermektedir.
Restaurant: 120 kişi kapasiteli olup sabah kahvaltısı, öğleyin tabldot, akşamları ızgara çeşitleri (bonfile, biftek, köfte, tavuk bonfile, tavuk pirzola v.b) alkolsüz içecekler, soğuk meze, meyve, çerez v.b olmak üzere her gün müşterilerimizin hizmetine açıktır.
Otel (Konaklama) : 4 adet double yataklı oda, 10 adet normal iki ve üç tek yataklı oda olmak üzere toplam 14 oda, 33 yatak ve 37 kapasiteli olup, odalarda buzdolabı, televizyon dijital uydu yayını, wireles internet bağlantısı, banyo, tuvalet, günün 24 saati sıcak su ile müşterilerimizin hizmetine açıktır.
Düğün Salonu: 500 kişi kapasiteli olup, Düğün, Nişan, Balo, Müzikli ve Yemekli Eğlence, Çay Partisi, v.b faaliyetlerle müşterilerimizin hizmetine açıktır.

Polisevi İletişim 

Adres: Eskişehir İstanbul Asfaltı No:72
Telefon: 0228 212 8053
Fax: 0228 212 2004
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: Content is protected !!