Kırşehir Polis Evi – 2021 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri

Kırşehir Polis Evi – 2021 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri

Bu yazımızda sizlere Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren Kırşehir Polis Evi – 2021 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri hakkında bilgiler vereceğiz.

UYARI: Değerli okuyucular fiyat listeleri ve yemek listeleri devamlı değişiklik gösterdiğinden dolayı aşağıdaki telefon numaralarından oda ücretleri dahil polis evi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kırşehir Polis Evi

Kırşehir Polis misafir evi web sayfasına hoş geldiniz. Bu sayfa tesisimizi size daha iyi tanıtmak ve böylece sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla oluşturulmuştur. Bu sayfada tesisimizdeki birimlerimiz hakkında detaylı bilgiler elde edebilecek, otel ve restoran kısımlarımızda nasıl rezervasyon yapacağınız hususunda gerekli bilgilere ulaşabilecek ve faaliyetlerimizle ilgili güncel duyuruları görebileceksiniz.
Sizlere tesisimizde kaldığınız süre içerisinde keyifli anlar geçirmenizi diler, varsa sorunlarınızla ilgili olarak bizlere aşağıdaki telefon ve faks numarası vasıtasıyla ulaşabileceğinizi bildirir, saygılar sunarız.

Polis Evi 2021 Yılı Konaklama Ücretleri 

2 Veya Daha Fazla Yataklı Odada Tek Yatak: Teşkilat – Kamu Mensubu: 50.00
2 Veya Daha Fazla Yataklı Odada Tek Yatak: Yabancı – Onaylı Misafir : 100.00

Polis Evi 2021 Yılı Konaklama Ücretleri 

Çift Kişilik Yatak Bulunan Oda: Teşkilat – Kamu Mensubu: 100.00
Çift Kişilik Yatak Bulunan Oda: Yabancı – Onaylı Misafir : 200.00
Aile Odası – Double: Teşkilat – Kamu Mensubu: 130.00
Aile Odası – Double: Yabancı – Onaylı Misafir : 260.00
Suit Oda: Teşkilat – Kamu Mensubu: 160.00
Suit Oda: Yabancı – Onaylı Misafir : 320.00
Otel ve restoran rezervasyonu için Tel: 0505 318 40 30 – 0386 2132830 numaralı telefonlar hizmetinizdedir.

Faks numaramız 0386 2132830 Adres: Ahi Evran Mah. Dr.M.Ali Altun Bul. No 4 PK:40100 KIRŞEHİR

 YAZLIK BAHÇE

Meslektaşlarımızın düğünlerini temiz, kaliteli ve hesaplı bir ortamda yapabilmeleri için kış sezonunda restoranımız yaz sezonunda ise Per güle kısmı bulunmaktadır. Düğün salonları ve toplu yemeklerle ilgili rezervasyon taleplerinizi yine yukarıdaki telefonlardan yapabilirsiniz. Bahçemiz yaz boyunca restoran ve oyun salonu olarak hizmet vermektedir.

OTEL BÖLÜMÜMÜZ;

Tesisimizin otel bölümü meslektaşlarımızın Kırşehir’de bulundukları süre içerisinde güvenli, kaliteli ve hesaplı bir ortamda kalabilmelerini sağlamak amacıyla hizmet vermektedir. Binamızda toplam 7 oda bulunmakta olup yatak sayısı 13 tür.

RESTORANT BÖLÜMÜMÜZ;

Restoran bölümü, gerek tesisimizde konaklayan misafirlerimizin gerekse dışarıdan gelen teşkilat mensuplarımız ve yakınlarının yiyecek ve içecek ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla faaliyet göstermektedir. Tesisimizde üç adet restoran bulunmaktadır. Bunlardan yazlık olanı bahçe kısmında bulunmakta ve Haziran – Eylül arasında hizmet vermektedir. Aynı şekilde kapalı restoranlarımız da kış süresince hizmet vermekte ve gerektiğinde yazlık restoranla birlikte düğün salonu olarak kullanılmaktadır. Kışlık restoranımızda sabah kahvaltısı saat 08.15 ile 09.15 arası, öğle yemeği 12.00-13.30 arası akşam ızgara çeşitleri her saat verilmektedir. Yazlık restoranda ise kahvaltı-öğle-akşam yemekleri aynı saatlerde verilmektedir. OYUN SALONLARIMIZ Amirler Oyun Salonu ve Memurlar Oyun Salonu olmak üzere iki adet oyun salonumuz mevcut olup, saat 23.00’a kadar hizmet vermektedir
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.