Zonguldak Polis Evi – 2020 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri

Zonguldak Polis Evi – 2020 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri

Bu yazımızda sizlere Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren Zonguldak Polis Evi – 2020 Fiyatları, Telefon, Adres Bilgileri hakkında bilgiler vereceğiz.

UYARI: Değerli okuyucular fiyat listeleri ve yemek listeleri devamlı değişiklik gösterdiğinden dolayı aşağıdaki telefon numaralarından oda ücretleri dahil polis evi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Zonguldak Polis Evi

Zonguldak Polis Evi açık ve kapalı ana restoran, pide salonu, 2 adet kapalı lokal, VIP salonu, sauna, spor salonu ve çamaşırhane mevcuttur.

Zonguldak Polis Evi otel bölümü 27 oda ve 60 yatak sayısına sahiptir. 3 Süit oda, 12 duble oda, 13 tek kişilik yataklı oda (2,3,4,5′li yatakların) bulunduğu odalar olup toplam 60 yataklıdır. Otel odalarımız çoğunluğu denize bakmaktadır. Otelimizde 24 saat sıcak su bulunmaktadır, Süit odalarımızda çift diğer odalarda tek banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

Zonguldak Polis Evi tesisimizde sauna ve kültür ve fizik hareketlerinin yapıldığı spor aletlerinin bulunduğu bir spor salonumuz bulunmaktadır.

Zonguldak Polis Evi

Tel: (0372) 266 04 40

Adres: Kozlu Sahil Yolu Üzeri Kozlu  Zonguldak Merkez

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.